کد خبر: 7340

تخفیف ۸۰ درصدی همراه اول به حجاج

سینا: به منظور کاهش هزینه مکالمات زائرین محترم بیت ا… الحرام، همراه اول امسال به حجاج ۸۰ درصد تخفیف می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول به منظور تسهیل خدمات ارتباطی زائرین محترم بیت ا.. الحرام، امکان استفاده آسان و ارزان از سرویس رومینگ بین الملل را برای کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری در کشور عربستان فراهم کرده است.
با توافقات به عمل آمده با اپراتور اتحاد (موبایلی) عربستان، مشترکان همراه اول در ایام حج در صورت انتخاب این اپراتور (اتحاد)، از ۸۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.
بدین ترتیب با این تمهیدات هزینه تماس با ایران و داخل عربستان ۴۴۵ تومان، هزینه تماس دریافتی ۱۶۷ تومان، هزینه ارسال پیامک ۱۴۵ تومان و هزینه دریافت پیامک رایگان منظور می‌شود.
بر اساس این گزارش، سرویس رومینگ برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول(به جز مشترکین سیم کارت های ۰۹۱۰) به صورت پیش فرض فعال بوده و تنها با روشن کردن گوشی در کشور عربستان قابل استفاده است. مشترکین دائمی با پیش شماره ۰۹۱۰ می توانند با مراجعه به مراکز خدمات مشتریان و پرداخت صورتحسابی با حداقل ۲۰۰ هزار تومان نسبت به فعالسازی این سرویس اقدام کنند.
این گزارش می‌افزاید: چنانچه مشترکین از شبکه اپراتورهای الجوال (STC) و زین (Zain) استفاده نمایند، هزینه تماس با تعرفه عادی محاسبه می شود. هزینه تماس دریافتی از طریق این اپراتورها ۱۶۷ تومان، تماس داخلی ۱۰۰۵ تومان، هزینه تماس با ایران ۲۷۲۶ تومان و ارسال پیامک ۴۶۰ تومان است.
همراه اول با تاکید بر اینکه روشن نمودن تلفن همراه هیچ هزینه ای در بر ندارد، اعلام کرده است از آنجا که هزینه مکالمات بین الملل به دقیقه محاسبه می شود برای تماس های کمتر از ۶۰ ثانیه هزینه مکالمه یک دقیقه و برای تماس های بین ۶۰ تا ۱۲۰ ثانیه، دو دقیقه محاسبه می شود.
همچنین همراه اول توصیه کرده است به منظور مدیریت بهتر هزینه ها و جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سرقت سیم کارت های دائمی و تهیه آسان شارژ مورد نیاز توسط خانواده زائر از طریق سایت همراه اول، زائرین محترم از  سیم کارت های اعتباری استفاده کنند.نظرات غیرفعال است.