کد خبر: 9694

تخفیف ۷۲ درصدی ایرانسل برای مکالمات رومینگ در عتبات عالیات عراق

سینا: ایرانسل از عرضه تخفیف تا ۷۲ درصد برای مکالمات رومینگ زائران در عتبات عالیات عراق خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، با ارائه این تخفیف، تعرفه هر دقیقه مکالمه از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل از کشور عراق به ایران با ۷۲ درصد کاهش، به هفت هزار و ۵۰۰ ریال و تعرفه هردقیقه مکالمه داخل عراق نیز با ۷۱ درصد کاهش، به سه هزار و ۵۰۰ ریال می‌رسد.
همچنین، تعرفه هر دقیقه مکالمه ورودی از ایران نیز با ۵۸درصد کاهش و تعرفه ارسال پیام کوتاه با ۶۷ درصد کاهش، به هزار و ۸۰۰ ریال رسید.
براساس این گزارش، فعال‌سازی سرویس رومینگ بین المللی سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* پیش از خروج از کشور ممکن می‌باشد.
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند علاوه بر خرید کارت شارژ، از سرویس‌های پیشرفته شارژ ایرانسل شامل شـارژ ایـنترنـتی، شـارژ الـکتـرونـیکـی و انتقال اعتبار از طریق سرویس خـط به خـط استفاده کنند.
اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات رومینگ بین‌الملل ایرانسل، روش فعال‌سازی برای مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، خدمات اینترنت همراه رومینگ بین الملل، روش‌های شارژ و رومینگ اعتباری ایرانسل باخرید کارت شارژ در کشور مقصد از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.نظرات غیرفعال است.