کد خبر: 9380

تخفیف ۱۰ تا ۵۵ درصدی مخابرات استان تهران به مشترکین و متقاضیان IP

سینا: به مناسبت روز جهانی ارتباطات تسهیلاتی برای مشترکین IP ( اینترنت) و اینترانت از تاریخ اول خرداد ماه، سال جاری فراهم شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، عرب مدیرکل امور مالی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: بر اساس مصوبه شرکت مخابرات استان تهران از تاریخ اول خرداد ماه از ۱۰ تا ۵۵ درصد تخفیف برای مشترکین فعلی و یا متقاضیان جدید IP اعمال می‌شود.
عرب گفت: تعرفه‌های جدید پهنای باند اینترنت از ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه با ۵۰ درصد تخفیف از ۱۱۰ هزار تومان به ۵۵ هزار تومان، برای سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه با ۵۵ درصد تخفیف از ۲۲۰ هزار تومان به ۹۹ هزار تومان و سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه از ۳۳۰ هزار تومان به ۱۶۵ هزار تومان، سرعت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه از ۶۶۰ هزار تومان به ۲۹۷ هزار تومان کاهش می‌یابد.
وی خاطر نشان کرد: مطابق تعرفه‌های جدید سرعت ۱ مگابیت بر ثانیه از ۹۹۰ هزار تومان با تخفیف ۵۵ درصد به ۴۴۵ هزار تومان و سرعت ۲ مگابیت بر ثانیه از ۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان با تخفیف ۵۰ درصد به ۸۸۰ هزار تومان، سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه با تخفیف ۴۵ درصد از ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان به ۱ میلیون ۶۳۳ هزار تومان، سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه از ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان با تخفیف ۴۰ درصدی به ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، سرعت ۲۰ مگابیت بر ثانیه از ۱۰ میلیون و ۱۰ هزار تومان با تخفیف ۳۵ درصدی به ۶ میلیون و ۵۰۶ هزار تومان، سرعت ۳۴ مگابیت بر ثانیه از ۱۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان با ۲۰ درصد تخفیف به ۱۱ میلیون و ۲۶۴ هزار تومان، سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه از ۳۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان با ۱۰ درصد تخفیف به ۳۲ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان، سرعت ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه از ۴۶ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان با ۱۰ درصد تخفیف به ۴۲ میلیون ۱۷۴ هزار تومان کاهش می‌یابد.
مدیرکل امور مالی گفت: مشترکین فعلی جهت اصلاح قرارداد و استفاده از تسهیلات جدید می‌بایست با مراجعه به امور مشترکین اداره کل پشتیبانی دیتا واقع در خیابان کردستان نرسیده به ملاصدرا ساختمان شاهد مراجعه کنند.
همچنین مشترکین فعلی و جدید خدمات دیتا می توانند با شماره تلفن ۸۸۰۵۰۵۱۰ از ساعت ۸ الی ۱۶ تماس حاصل نمایند.نظرات غیرفعال است.