کد خبر: 13690

تخفیف ویژه رایتل به مناسبت تقارن تقویم با پیش‌شماره‌های رایتل

سینا: شرکت رایتل به مناسبت تقارن تقویم با پیش‌شماره‌های سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری خود و همینطور فرارسیدن شب یلدا اقدام به اجرای طرح تشویقی رایتلی ترین روز تاریخ کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، حمید طاهردوست، مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: این طرح به مناسبت تقارن تقویم با پیش‌شماره ‌های رایتل، از روز  ۹۲/۰۹/۲۱(۹۲۰۹۲۱) شروع شده و تا ۳۰ام آذر (شب یلدا) ادامه خواهد داشت.
وی با اعلام این خبر افزود: هموطنان در طی این زمان می‌توانند به شیوه پلکانی از تخفیف خرید سیم‌کارت‌های دائمی، اعتباری و دیتای رایتل بهره‌مند شوند.
طاهردوست گفت: به همین مناسبت این تخفیف‌ها با ۴۰ درصد آغاز شده و تا شب یلدا هر روز یک درصد آن کاهش می‌یابد.
وی با اعلام اینکه هموطنان می‌توانند از طریق وبسایت رایتل به آدرس  www.rightel.ir اقدام به خرید سیم‌کارت و استفاده از این تخفیف کنند، گفت: قیمت سیم‌کارت‌های دائمی رایتل بدون مالیات بر ارزش افزوده ۱۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت اعتباری ۲۰ هزار تومان است.
مدیرکل روابط عمومی رایتل در پایان اظهار داشت: همچنین سیم‌کارت دیتا و بسته اینترنتی پایه با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه به مدت ۹۰ روز و با ۸ گیگابایت ترافیک به قیمت ۵۲ هزار تومان و سیم‌کارت دیتا و بسته اینترنتی پیشرفته با سرعت ۵۱۲ به مدت ۹۰ روز و با ۸ گیگابایت ترافیک به قیمت ۶۲ هزار تومان در این طرح تشویقی ارائه می‌شود.نظرات غیرفعال است.