کد خبر: 13573

تخفیف ویژه رایتل برای دانشجویان در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ

سینا: در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ دانشجویان می‌توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم‌کارت‌های رایتل اقدام کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، حمید طاهردوست، مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو ارائه شده است، دانشجویان می‌توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم‌کارت‌های رایتل اقدام کنند و از فناوری نسل سوم تلفن همراه (۳G) بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه دانشجویان می‌توانند از روز سوم آذر ماه با مراجعه به وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح ویژه دانشجویان اقدام کنند، گفت: در این طرح که تا پایان روز سیزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا با ۷۵ درصد تخفیف و سیم‌کارت دائمی رایتل با ۵۰ % تخفیف ارائه می‌شود.
وی ادامه داد: دانشجویانی که در این تاریخ از طریق وبسایت رایتل اقدام به ثبت نام در این طرح کرده باشند می بایست در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذرماه به غرفه رایتل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه نموده و با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی، سیم کارت خود را دریافت نمایند.
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.