کد خبر: 13969

تخفیف ویژه برای فعال سازی سرویس و خرید اعتبار پیامکی مشترکین تلفن ثابت

سینا: شرکت ارائه‌کننده سرویس پیامک شماره تلفن ثابت به مناسبت دهه مبارک فجر اقدام به ارائه تخفیف ویژه به کاربران سامانه پیامکی و مشترکین تلفن ثابت در تهران کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، کاربران عضو سامانه اینترنتی پیامک شماره تلفن ثابت می‌توانند در جشنواره پیامکی دهه فجر شرکت کرده و از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری از تخفیفات ویژه برای خرید اعتبار پیامکی خود استفاده کنند.
آن دسته از مشترکین تلفن ثابتی که تاکنون موفق به استفاده از این سرویس نشده‌اند نیز می‌توانند تا پایان امسال از تخفیف ۵۰ درصدی برای فعال سازی سرویس پیامک اینترنتی شماره تلفن ثابت به‌صورت اعتباری بهره‌مند شده و از طریق ثبت‌نام در سایت sms.tct.ir یا asanak.ir و یا مراجعه به دفاتر مخابراتی در تهران، پس از طی حداکثر یک روز کاری، از امکانات این سرویس بهره‌مند شوند.
سرویس ارسال پیامک با شماره تلفن ثابت که با استفاده از فناوری‌های روز مخابراتی و از طریق سامانه اینترنتی راه‌اندازی شده، این امکان را در اختیار مشترکان تلفن ثابت قرار می‌دهد تا به جای استفاده از شماره‌های پیامکی مجازی ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰، با شماره تلفن ثابت خود و با پیش شماره ۰۲۱، در هر ساعت از شبانه‌روز و از هر کجای دنیا ارسال و دریافت پیامک داشته باشند.
شایان ذکر است سرویس ارسال و دریافت نمابر (فکس) اینترنتی نیز به‌زودی بر روی همین سامانه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.نظرات غیرفعال است.