کد خبر: 13741

تخفیف ویژه ایرانسل برای مکالمه با عتبات عالیات

 سینا:‌ ایرانسل از ارائه تخفیف ویژه برای مکالمات بین الملل به مقصد عراق همزمان با ایام اربعین حسینی و گردهمایی عظیم رهروان آن حضرت در عتبات عالیات خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره گیری ۰۶۰ بجای دو صفر اول در مکالمات بین‌الملل به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت و همراه عراق، هزینه مکالمات بین المللی خود را کاهش داده و آسان تر از قبل تماس‌های خود را برقرار کنند.
با استفاده از این سرویس ایرانسل، هزینه هر دقیقه مکالمه از طریق سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل از ایران به مقصد اپراتورهای تلفن همراه عراق، با ۴۲ درصد تخفیف به دقیقه ای ۸۹۹ تومان و به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت عراق با ۳۳ درصد تخفیف، به دقیقه‌ای ۶۴۹ تومان کاهش می‌یابد که مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمه برای این دسته از تماس‌ها به حساب می‌آید.
همچنین، اطلاعات لازم در خصوص خدمات رومینگ بین‌الملل ایرانسل، روش فعال‌سازی برای مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، خدمات اینترنت همراه رومینگ بین الملل، روش‌های شارژ و رومینگ اعتباری ایرانسل باخرید کارت شارژ در کشور مقصد از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.نظرات غیرفعال است.