کد خبر: 8582

تخفیف‌های ویژه رومینگ بین‌الملل همراه اول در طرح نوروزی

سینا: همراه اول در قالب طرح نوروزی به تماس های بین‌الملل در شبکه های اتحاد عربستان و اتصالات امارات تخفیف می دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: همراه اول به منظور تسهیل خدمات ارتباطی مسافران کشورهای عربستان و امارات متحده عربی، امکان استفاده آسان و ارزان از سرویس رومینگ بین الملل را برای تمامی مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری فراهم آورده است.
با توافقات بعمل آمده با اپراتورهای اتحاد(موبایلی) عربستان و اتصالات امارات، مشترکان همراه اول می‌توانند در قالب طرح نوروزی در شبکه اتحاد ۸۰ درصد و در شبکه اتصالات ۶۰ درصد تخفیف بگیرند.
بدین ترتیب با این تمهیدات، هزینه تماس با ایران در شبکه اتحاد عربستان ۴۴۵۰ ریال و در شبکه اتصالات امارات ۸۹۰۰ ریال، هزینه تماس دریافتی به ترتیب ۱۶۶۹ریال و ۱۹۰۰ ریال و هزینه تماس داخلی به ترتیب ۴۴۵۰ ریال و ۲۹۰۰ ریال، هزینه ارسال پیامک به ترتیب ۱۴۵۰ریال و ۹۰۰ ریال و هزینه دریافت پیامک رایگان محاسبه می‌شود.
بر اساس این گزارش، چنانچه مشترکین از شبکه دیگر اپراتورها استفاده نمایند، هزینه تماس با تعرفه عادی محاسبه می شود.
همچنین همراه اول توصیه کرده است به منظور مدیریت بهتر هزینه ها و جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سرقت سیم کارت‌های دائمی و تهیه آسان شارژ موردنیاز توسط خانواده مسافران از طریق سایت همراه اول، مسافران محترم از سیم کارت های اعتباری استفاده کنند.نظرات غیرفعال است.