کد خبر: 17413

تخفیفهای ویژه رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ کرمانشاه

سینا: رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه معرفی کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه در بازه زمانی ۵ الی ۸ بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاههای کرمانشاه (بلوار شهید بهشتی پارک شاهد) با حمایت رایتل برگزار میشود.به همین مناسبت شرکت خدمات ارتباطی رایتل هدایا و تخفیفهای ویژهای برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در نظر گرفته است.
گفتنی است در مدت برگزاری این نمایشگاه سیمکارت اعتباری به همراه بسته آغازین با ۷۵ درصد تخفیف به قیمت ۵ هزار تومان در محل نمایشگاه عرضه خواهد شد.
در این طرح متقاضیان می‌توانند، علاوه بر دریافت سیم کارت اعتباری از یک گیگیابایت اینترنت و ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه به مدت ۳۰ روز و همچنین دریافت سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه نیز بهره‌مند شوند.
علاوه بر این سیمکارت های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته های متنوع با تخفیف ۵۰ درصدی ارایه خواهد شد.
همچنین در این نمایشگاه مشترکین سیمکارتهای دایمی، اعتباری و دیتا رایتل میتوانند نسبت به خرید بستههای مصرفی ۶ ماهه و یک ساله اقدام کنند. این بسته ها حداکثر با ۴۰ درصد تخفیف و از قیمت ۶۶ هزار تا ۱۶۰ هزار تومان به مشترکین حاضر در نمایشگاه ارایه می‌گردد.
لازم به ذکر است، بسته های مصرفی ارایه شده در طرح حاضر تنها در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه و در صورت حضور مشترک رایتل در محل برگزاری نمایشگاه قابل خرید و فعالسازی است.نظرات غیرفعال است.