کد خبر: 11069

تخفیف ۷۵ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل در ۴ استان

سینا: مودم‌های وایمکس ایرانسل با تخفیف ۷۵ درصدی در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس با قیمت ۲۴۹ هزار و ۵۰۰ ریال عرضه می‌شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، متقاضیان در این استان‌ها می‌توانند با ثبت‌نام در فاصله زمانی ۱۵ تا ۲۶ آبان ۱۳۹۱ از ۷۵ درصد تخفیف در قیمت مودم‌های وای فای و USB بهره‌مند شوند.
با ثبت‌نام و فعال‌سازی سرویس وایمکس در این بازه زمانی، مشترکان در قرعه‌کشی ۱۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۲۰ تبلت که اوایل زمستان سال ۹۱ برگزار می‌شود، شرکت داده می‌شوند.
مراحل ثبت‌نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت‌نام کند و در صورت ثبت‌نام برای بیش از یک حساب، ثبت‌نام‌های اضافی ملغی می‌شوند.
برای ثبت‌نام سرویس وایمکس می‌توان به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آنها در وب‌سایت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir آمده می‌توان مراجعه کرد یا از طریق همین سایت نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کرد.  1. حمید پارسا

    آقا چرا اطلاعات غلط به مردم میدید؟ تو سایت ایرانسل همچین چیزی وجود نداره!!! قبل از زدن خبر یه نگاهی به سایت ایرانسل بندازید بد نیستا!!!