کد خبر: 10231

تخفیف ویژه همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان

سینا: همراه اول در ماه مبارک رمضان در قالب طرح ۵۵+۵ به مشترکین خود تا ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان هدیه می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکین سیم‌کارتهای دائمی و اعتباری همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان از تاریخ ۳۱ تیر تا ۲۸ مرداد ماه می‌توانند در مکالمات طولانی‌تر از ۵ دقیقه، تا ۵۵ دقیقه بعدی رایگان مکالمه کنند.
براساس طرح ۵۵+۵، ثبت‌نام با ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۰۵۵ انجام می‌شود. در این طرح، مکالمه رایگان صرفاً برای مکالمات درون شبکه(به همراه اول و یا تلفن ثابت) در نظر گرفته شده و مکالمات خارج از شبکه (به ایرانسل، تالیا و …)، رومینگ بین‌الملل، مکالمات خارجه و سایر سرویس‌های همراه اول طبق تعرفه‌های جاری محاسبه می‌شود.
طبق طرح مذکور، در هر تماس درون شبکه، در صورت مکالمه بیش از ۵ دقیقه، فقط هزینه ۵ دقیقه ابتدایی محاسبه شده و  پس از دقیقه پنجم تا ۵۵ دقیقه بعدی مکالمه رایگان است.
طرح ۵۵+۵ تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته را در بر می گیرد و مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول در مدت اجرای طرح می توانند برای اطلاع از میزان تخفیف بهره مند شده، عدد “۱” را به ۸۰۵۵  پیامک کنند.
مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.