کد خبر: 11460

تجمیع دفاتر شبکه های نوکیا زیمنس در خاورمیانه و آفریقا

سینا: شبکه‌های نوکیا زیمنس دفاتر تجاری خود را در خاورمیانه و آفریقا به یک ساختار سازمانی جدید، منفرد و منطقه‌ای که منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) را پوشش می‌دهد، تجمیع می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ایگور لپرینس که وظیفه هدایت تجارت نوکیا زیمنس را تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ در خاورمیانه برعهده داشت، از اول ژانویه ۲۰۱۳ ریاست MEA را برعهده گرفته است.
با ادامه رهبری Ashish Chowdhary عضو ویژه هیئت مدیره بخش آسیا، خاورمیانه و آفریقا (AMEA) جدید، عملیات‌های مشتری شرکت در MEA، هند، آسیا اقیانوسیه، چین و ژاپن مدیریت خواهد شد.
به علاوه این حرکت به نوکیا زیمنس کمک خواهد کرد تا به اپراتورهای بزرگ فعال در چندین کشور مانند بهارتی ایرتل، اتصالات، کیوتل، شرکت سعودی تله کام (STC)، ووداکام و زین به روشی یکپارچه‌تر هم در منطقه MEA و در عملیات‌های AMEA خدمات‌رسانی کند.
به گفته لپرینس، MEA یک بازار کلیدی برای شبکه‌های نوکیا زیمنس است که در آن تقاضای رو به افزایشی از سوی اپراتورها برای فناوری‌های پیشرفته پهنای باند موبایل از جمله فناوری‌های TD-LTE و FDD-LTE شناسایی شده است.
به گفته وی، با تمرکز این شرکت بر متخصص بودن در زمینه پهنای باند موبایل در جهان از طریق ابتکار در محصول و فرآیندهای کیفیت، نوکیا زیمنس کاملا بر کمک به مشتری‌های MEA خود در درک دید آنها نسبت به تبدیل شدن به ارائه‌دهنده‌های پهنای باند موبایل پیشرفته متعهد است.نظرات غیرفعال است.