کد خبر: 13090
مشاور وزیر ارتباطات:

تاخیر رایتل زودتر جبران شود

سینا: نصرا… جهانگرد، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاخیر در سرویس‌دهی رایتل برای جامعه ارتباطات تاثیرات نامناسبی داشته و لازم است زودتر جبران شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، او در مراسم معرفی مدیرعامل جدید رایتل افزود: از نظر من رایتل نماد پیش‌قراولی تکنولوژی در چرخه ارتباطات کشور است اما در چند سال اخیر تا حدی در تحقق اهداف آن تاخیر وجود داشته است.
وی اظهار داشت: اگرچه ممکن است درحوزه مکالمه تصویری مباحثی وجود داشته باشد اما به هر صورت رایتل و نسل سوم سرفصل مهمی در عصر ارتباطات ایران به شمار می‌رود و سرآغاز ارائه خدمات باند پهن در جامعه است که نیاز است به سرعت عقب ماندگی آن جبران شود.
جهانگرد با تاکید بر اینکه مدیرعامل جدید رایتل می‌تواند باتوجه به شناختی که از صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور دارد، به شکوفایی این خدمات در جامعه کمک کند، ابراز امیدواری کرد بقیه اپراتورها هم به این عرصه بپیوندند و به عرصه ارائه خدمات باند پهن وارد شوند.
وی با اشاره به اینکه ما در وزارت ارتباطات به صورت جدی روی این موضوع پافشاری می‌کنیم، ابراز امیدواری کرد: اگر مانعی بر سر راه این موضوع است، برطرف شود.نظرات غیرفعال است.