کد خبر: 11148

به روز رسانی آسان و امنیت بالا مهمترین مزایای بانکداری همراه امن ایرانسل

سینا: مهمترین مزایای بانکداری همراه امن ایرانسل به روز رسانی آسان و امنیت بالای آن است که  به اندازه کل پوشش شبکه ایرانسل امکان استفاده از آن وجود دارد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، هومن دمیرچی لو مدیر راهکارهای بانکداری ایرانسل با بیان این مطلب در نخستین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل گفت: ارائه خدمات بانکداری مبتنی برUSSD نخستین خدمت ارائه شده توسط ایرانسل در حوزه بانکداری در کشور است که توانسته به نوعی نیاز به نصب نرم افزار بانکداری همراه و مشکلات بعدی در استفاده از این نرم افزار رابه کلی از بین ببرد.
وی اضافه کرد: یک سال و نیم است که ایرانسل ارائه خدمات به سازمانها و شرکت ها  را در برنامه های خود قرار داده و با توجه به اینکه بخش عمده ای از این سازمانها را بانکها تشکیل می دهند، ارائه محصولات و خدمات به بانکها در اولویت قرار دارد و با جدیت در حال اجرا لست.
دمیرچی لو تصریح کرد: درحال حاضر بانک‌های پاسارگاد،سامان، مسکن، گردشگری، پست بانک و موسسه خدمات پرشین سوییچ ازجمله بانکها و موسسات مالی و اعتباری هستند که ایرانسل با آنها قرارداد همکاری دارد و با استفاده از کد *۱۰۰# استفاده از خدمات این بانکها برای مشترکین ایرانسل ممکن شده است.
مدیر راهکارهای بانکداری ایرانسل استفاده از رمز یکبار مصرف ایرانسل را یکی از جدیدترین محصولات اپراتور دوم درحوزه بانکداری عنوان و خاطرنشان کرد: دراین خدمت به طور کلی استفاده از سخت افزار ازبین رفته و مستقل از نوع دستگاه تلفن همراه مورد استفاده توسط مشترک، وی می تواند با استفاده از رمز یکبار مصرف ایرانسل از تمامی خدمات بانکهای متعدد در این حوزه بهره مند شود.
دمیرچی لو تکنولوژی NFC ( ارتباط راه نزدیک) را مهمترین تکنولوژی آینده صنعت مخابرات و ارتباطات عنوان و یادآورشد: ارتباط راه نزدیک بستری را  ارائه می کند که بر روی سیم کارت مشتری و در ارتباط با یک دستگاه رادیویی گیرنده قرار می‌گیرد و موجب ارتقای امنیت انتقال داده‌ها می‌شود و ایرانسل نیز در همین راستا گام خواهد برداشت.نظرات غیرفعال است.