کد خبر: 12903
وزیر جدید ارتباطات در مراسم معارفه:

به دنبال تصدی‌گری نیستیم

سینا: وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این وزارتخانه به دنبال تصدی‌گری و بزرگ کردن خود نیستیم.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، محمود واعظی صبح امروز در مراسم معارفه خود و تودیع وزیر سابق ارتباطات افزود: ما به دنبال آن هستیم که با اتکای به بخش خصوصی و نیروی انسانی تحصیل کرده این حوزه در زمینه صادرات فعالیت کنیم.
وی با اشاره به فعالیت قبلی خود در این وزارتخانه در ۲۶ سال پیش اظهار داشت: در این سال‌ها همواره با همکاران خود ارتباط بسیار خوبی داشتم و به پشتوانه همین افراد به تغییرات امید بسته‌ام و امیدوارم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود اهداف مورد نظر را تحقق ببخشیم.
واعظی با اشاره به رویکرد فعالیت‌هایش در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: رویکرد من به چهار بخش مربوط می‌شود که اولین آنها تبعیت از رهبری و اهداف ایشان است چراکه همواره طی ۱۰ سال گذشته ایشان به بحث ICT عنایت ویژه‌ای داشته‌اند و تشکیل شورای عالی فضای مجازی نیز به دلیل همین توجه صورت گرفته و نشانه عزم و عنایتی است که ایشان به این حوزه داشته‌اند؛ به همین دلیل فکر می‌کنم این موضوع بزرگترین پشتوانه ما در این حوزه محسوب می‌شود.
وی گفت: رویکرد دوم خود تعامل موثر با مجلس است و داشتن تعامل مثبت با مجلس برای من از اهمیت ویژه برخوردار است و از نمایندگان مجلس می‌خواهم حتما روی کارهای وزارت ارتباطات نظارت داشته باشند.
واعظی بخش سوم رویکرد فعالیت‌های خود را اتکای دولت تدبیر و امید به مردم توصیف کرد و افزود: ارائه خدمت درست به مردم اقدامی است که ما باید حتما آن را انجام دهیم.
وی اظهار داشت: به تعامل با رسانه‌ها نیز اعتقاد دارم و بخش دوم صحبت‌های من که در ارتباط با برنامه‌هایم بود را در این جلسه دنبال نخواهم کرد.نظرات غیرفعال است.