کد خبر: 8760

به برترین‌های حوزه فناوری نشان ستاره اهدا شد

سینا: سومین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ۱۶ اسفند در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور فعالان حوزه فناوری ایران برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از ستاد خبری Tstars 90، در این دوره از جشنواره ستاره‌های فناوری که با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه فناوری برگزار شد، برترین‌های این حوزه در هفت گروه برترین به انتخاب کاربران، برترین ارائه‌دهنده کالا و خدمات پشتیبانی، برترین ارائه‌دهنده خدمات و راهکار، برترین نو آوری، برترین چهره‌ها، برترین برند و آینده‌سازان، موفق به دریافت نشان ستاره فناوری شدند.
در میان ستاره‌های فناوری سال ۹۰ می‌توان به اپراتور ایرانسل به عنوان برترین اپراتور تلفن همراه، پیشرو در عرضه خدمات ارزش افزوده موبایل، موسسه مالی اعتباری مهر به سبب دستیابی به نرخ رشد بالا در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی و سام سرویس به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات پشتیبانی لوازم مصرفی الکترونیکی اشاره کرد.
همچنین در جشنواره امسال از سه خدمت دولت الکترونیک نیز تقدیر شد. این خدمات شامل پرتال iran.ir سازمان فناوری اطلاعات، پرتال Tehran.ir شهرداری تهران و رسانه مهر (ipmedia) سازمان صدا و سیما می‌شوند.
گفتنی است در دور سوم جشنواره ستاره‌های فناوری از دکتر وفا غفاریان و مهندس علاقه‌مندان به خاطر خدمات ارزنده‌ای که این دو چهره فقید در زمینه توسعه فناوری در ایران انجام داده بودند با حضور خانواده ایشان تقدیر به عمل آمد.نظرات غیرفعال است.