کد خبر: 14005

بهره‌مندی مشتریان شرکتی MTN از پوشش‌دهی بهتر

سینا: مشتریان شرکتی MTN که شعب جهانی دارند، هم‌اکنون می‌توانند با سایر شعبات و کارکنان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.
به گزارش آژانس خبی صنعت ارتباطات (سینا)، این امر با امضای قرارداد میان MTN و ارائه‌دهنده پیشروی خدمات مخابراتی بین‌المللی PCCW Global حاصل شده است و از این پس MTN می‌تواند پوشش شبکه خصوصی مجازی (VPN) جهانی‌اش را در کشورهایی از اروپا، آسیا و آمریکای شمالی که درحال حاضر در آنجا حضور ندارد، گسترش دهد.
الیا تسوروس، سرپرست واحد مشتریان شرکتی گروه MTN در این خصوص گفت: PCCW Global در سراسر جهان، پوشش‌دهی وسیعی دارد. این قرارداد به مشتریان شرکتی MTN امکان می‌دهد تا در گستره وسیع‌تری از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند. در همین راستا، واحد مشتریان شرکتی MTN هم‌اکنون می‌تواند در کشورهای محل فعالیت PCCW به ارائه خدمات شبکه گسترده ارتباطی (WAN)، شبکه محلی ارتباطی (LAN) و همچنین مدیریت خدمات مودم بپردازد.
مایک ون‌دن برگ، معاون بازاریابی شرکت PCCW Global، در این خصوص گفته است که شرکت PCCW مشتاق است با MTN همکاری کرده و در جهت پاسخگویی به نیازهای روزافزون مشتریان شرکتی در آفریقا در زمینه ارتباطات جهانی فعالیت کند.
وی افزود: شبکه جهانی و راهکارهای سوئیچینگ چندلایه (MPLS) این شرکت ارتباط را با بیش از ۱۳۰ کشور و سه هزار شهر در سراسر دنیا میسر کرده است. ما از بابت این قرارداد بسیار خرسندیم زیرا می‌تواند ارتباط میان بازار رو به رشد سریع آفریقا با سایر نقاط دنیا را تسهیل کند.
MTN خدمات سراسری شبکه مجازی اختصاصی‌اش را سال گذشته راه‌اندازی کرده است و در شش کشور آفریقای جنوبی، کنیا، نیجریه، جیبوتی، تانزانیا و بریتانیا، فعالیت دارد.از آن زمان تاکنون، پنج کشور دیگر به این لیست افزوده شده‌اند که شامل غنا، ساحل عاج، اوگاندا، زامبیا و سنگال است.
تسوروس در این خصوص افزود: این راه‌حل‌های ابتکاری در جهت گسترش حوزه فعالیت و پوشش‌دهی MTN بطور کلی با هدف روشنایی بخشیدن به افق زندگی مشتریان شرکتی، اتخاذ شده است.
وی افزود که MTN طی ماه‌های پیش رو، به دنبال گسترش فعالیت خود در سایر بازارهای آفریقا است. سرویس شبکه مجازی اختصاصی جهانی MTN، به ارائه خدمات سطح سه MPLS، IP (Internet Protocol) و VPN با قابلیت اولویت‌بندی ترافیک مشتریان براساس هر برنامه کاربردی می‌پردازد.
بدین ترتیب، مشتریان می‌توانند در مواقع لزوم نیاز خود به داده و صوت را طبقه‌بندی کرده و همچنین می‌توانند انواع مختلف داده را در یک شبکه واحد ترکیب کنند.نظرات غیرفعال است.