کد خبر: 7457

بهای سهام‌های مخابرات و همراه اول کاهش یافتند

سینا: بهای سهام‌های شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس کاهش یافتند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۴۳ ریال کاهش قیمت و ۱٫۲۱ درصد تغییر منفی به ۳۵۰۰ ریال رسید.
سهام این شرکت امروز معاملات خود را با قیمت ۳۵۰۱ ریال آغاز و با قیمت ۳۵۰۰ ریال به پایان برد و بالاترین قیمت ۳۵۳۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۳۴۵۸ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات امروز نماد اخابر به ۱۴ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۶۲۰ سهم به ارزش ۵۰ میلیارد و ۲۴۴ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۵۴۰ ریال به تعداد ۵۱۱ معامله رسید.
سهام شرکت مخابرات ایران امروز ۴۱٫۱۵ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشته و ارزش بازار آن به ۱۶۰ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۷۹۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۱۲۱ ریال کاهش قیمت و ۰٫۲۴ درصد تغییر منفی به ۵۰ هزار و ۶۹ ریال رسید.
سهام همراه اول هم امروز معاملات خود را در بازار فرابورس با قیمت ۵ هزار و ۲۰ ریال آغاز و با قیمت ۵۰ هزار و ۳ ریال به پایان برد و بالاترین قیمت ۵۰ هزار و ۱۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۵۰ هزار ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات امروز این شرکت به یک میلیون و ۳۰۷ هزار و ۸۹۶ سهم به ارزش ۶۵ هزار و ۴۸۴٫۷۵ میلیون ریال با ۱۱۸ معامله رسید.
سهام همراه اول در ۵۲ هفته گذشته بالاترین قیمت ۵۲ هزار و ۹۲۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۳۴ هزا رو ۹۵۰ ریال را ثبت کرده است.نظرات غیرفعال است.