کد خبر: 9767

بهای سهام مخابرات کاهش و بهای سهام همراه اول افزایش یافتند

سینا: بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت و سهام همراه اول در بازار فرابورس با افزایش قیمت مواجه شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۳ ریال کاهش قیمت و ۰٫۱۲ درصد تغییر متفی به ۲۵۴۸ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۴۸۰ ریال آغاز و با قیمت ۲۵۴۸ پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۵۵۶ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۴۸۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۷۶۳ سهم به ارزش ۵ میلیارد و ۸۸۲ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۲۸۴ ریال با ۲۲۳ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۲٫۸۹ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشته و ارزش بازار آن به ۱۱۶ میلیون و ۸۸۶ هزار و ۷۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با ۲۷۵ ریال افزایش قیمت و ۰٫۵۹ درصد تغییر منفی به ۴۶ هزار و ۸۹۸ ریال رسید.
معاملات سهام همراه اول امروز با قیمت ۴۶ هزار و ۲۳ ریال آغاز و با قیمت ۴۶ هزار و ۹۰۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۷ هزار ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۶ هزار و ۲۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات امروز سهام این شرکت به ۹۸ هزار و ۷۹۲ مسهم به ارزش ۴ میلیون و ۶۳۳٫۱۷ میلیون ریال با ۴۷ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.