کد خبر: 9752

بهای سهام‌های مخابرات و همراه اول کاهش یافتند

سینا:‌ بهای سهام شرکت مخابرات ایران در بازار بورس و بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در بازار فرابورس امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز با ۲۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۹۷ درصد تغییر منفی به ۲۵۵۱ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۵۳۷ ریال آغاز و با قیمت ۲۵۵۱ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۵۵۹ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۴۹۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات امروز سهام مخابرات به ۴ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۸۹۷ سهم به ارزش ۱۲ میلیارد و ۲۵ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۴۳۳ ریال با ۲۶۵ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۲۴٫۰٫۵ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشته و ارزش بازار آن به ۱۱۷ میلیون و ۲۳ هزا رو ۶۹۶ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۶۵۷ ریال کاهش قیمت و ۱٫۳۹ درصد تغییر منفی به ۴۶ هزار و ۶۲۵ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۴۷ هزار و ۱۰۰ ریال آغاز و با قیمت ۴۶ هزار و ۵۰۰ ریال پایان یافت و بالاترین فیمت ۴۷ هزار و ۱۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۶ هزا رو ۲۵۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۴۱ هزار و ۵۳۰ سهم به ارزش یک هزار و ۹۳۶٫۳۲ میلیون ریال با ۶۵ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.