کد خبر: 11701

برگزاری اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور

سینا: اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشورتوسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط‌عمومی و بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور با هدف تبادل دستاوردها و تجربیات با جامعه علمی کشور، آشنایی با ایده‌ها و فرصت‌های جدید جهت بهبود عملکرد فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط کاری نزدیک با سایر مدیران و دست‌اندرکاران فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود.

محورهای این همایش شامل مورد‌کاوی‌هایی (Case Studies) از فناوری اطلاعات در مراکز علمی کشور، به‌روش‌های (Best Practices) فناوری اطلاعات تجربه شده در مراکز علمی کشور، خدمات فناوری اطلاعات پیاده سازی شده در مراکز علمی و قابل ارائه به مراکز دیگر، معرفی نوآوری‌ها، دستاوردها و ابتکارات انجام شده فناوری اطلاعات در مراکز علمی کشور و مشکلات خدمات فناوری اطلاعات و نرم‌افزارهای کاربردی ارائه شده به مراکز علمی در بازار ایران است.

مهلت ارسال دستاوردها و ثبت‌نام در همایش تا ۱۸ اسفند ماه سال ۹۱ است.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه وب پژوهشگاه به نشانی http://irandoc.ac.ir/IT-conference/IT-conference.html مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.