کد خبر: 11767

برون‌سپاری پروژه بهینه‌سازی انتقال ترافیک اینترنت و ایجاد مراکز تبادل ترافیک

سینا: پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه فضای مجازی بهینه‌سازی انتقال ترافیک اینترنت و اینترانت و ایجاد مراکز تبادل ترافیک را برون سپاری می‌کند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این پروژه در نظر دارد با شناساسیی شبکه‌های مستقل موجود، ASها، نحوه تبادل ترافیک و Peerهای موجود طرحی جهت پیاده‌سازی مراکز تبادل ترافیک در سطح ملی ارایه دهد.

شناسایی شبکه‌های مستقل موجود، شناسایی سازمان‌ها و شرکت‌های دارای Peer با دیگر شبکه‌ها، شناسایی ظرفیت داخلی و بین‌المللی شرکت‌های داخلی در موضوع پروژه، انتقال دانش فنی مرتبط، شناسایی و بررسی ساختار IXP و سرویس‌های قابل ارایه آن در جهت صوت و دیتا و طراحی مرکز مبادله ترافیک از اهداف این پروژه است.

تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال که تخصص و تجربه کافی ملی و بین‌المللی را در زمینه مورد هدف دارند و علاقمند به همکاری با این پژوهشکده هستند، علاوه بر ارایه کلیاتی در جهت معرفی خود با در نظر گرفتن اهداف موسسه در تقویت و بومی‌سازی فناوری‌های مرتبط و تهیه و بهره‌گیری از فناوری به روز خارجی، نسبت به ارایه توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود در چارچوب اسناد این پروژه اقدام کند.

شرکت‌های متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۴۹۷۷۹۷۷ یا ایمیل cti@itrc.ac.ir تماس بگیرند.نظرات غیرفعال است.