کد خبر: 12170
با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در تبریز

برندگان شمش‌های طلای ایرانسل مشخص شدند

سینا: مراسم اهدای جایزه برنده مسابقه عید تا عید ویترین ایرانسل و قرعه‌کشی تعیین برندگان شمش‌های طلای جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، ۲۸ فروردین ماه در تبریز برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، در این مراسم، پس از اهدای جایزه به برنده دور اول مسابقه عید تا عید ایرانسل، مراسم قرعه‌کشی تعیین برندگان ۱۰ شمش طلای جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل با حضور نمایندگان اصحاب رسانه و هیئت نظارت، در هتل شهریار تبریز برگزار شد.
دور اول مسابقه پیامکی عید تا عید ایرانسل از سالروز میلاد امام زمان(عج) تا عید سعید فطر و با محوریت اطلاعات عمومی مشترکین در خصوص ماه مبارک رمضان و امام عصر (عج) برگزار شد که در پایان مسابقه و بر اساس امتیازات شرکت کنندگان، برنده جایزه دور اول که از ساکنین شهر شاهین دژ بود، از طریق قرعه کشی مشخص و در این مراسم جایزه این مسابقه به وی اهدا شد.
درجشنواره زمستان۹۱ ایرانسل نیز که مراسم قرعه‌کشی آن همزمان با مراسم اهدای جایزه مسابقه عید تا عید برگزار شد، تمامی مشترکین جدید ایرانسل که در هر یک از ماه‌های برگزاری جشنواره زمستان۹۱، سیم کارت خود را حداقل به مبلغ۱۰۰ هزار ریال شارژ کرده بوده‌اند، در قرعه‌کشی ۳ شمش طلای ۱۰۰ گرمی آن ماه و مشترکینی جدید و قدیمی که در طول زمستان۹۱ به صورت ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال، به گونه‌ای که در پایان زمستان۹۱ مجموعا حداقل ۳۰۰هزار ریال شارژ کرده بوده باشند، در قرعه کش یک شمش طلای یک کیلو گرمی شرکت داده‌ شدند و برندگان آن مشخص شدند.
براساس این گزارش، درجشنواره بهار ۹۲ ایرانسل هم که از۲۷ فروردین آغاز و تا ۳۱ خرداد ادامه دارد، مشترکین جدیدی که دراین بازه زمانی، اقدام به ثبت‌نام سیم‌کارت و درهمان روز ثبت‌نام سیم‌کارت خود را به مبلغ ۵۰ هزار ریال شارژ کنند، در قرعه‌کشی روزانه یک جایزه به ارزش ۱۰ میلیون ریال، درهمان روز، شرکت داده می‌شوند و مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری جدید و قدیمی ایرانسل که درطول جشنواره بهار، ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال سیم‌کارت خود را شارژ کنند به گونه‌ای که در پایان جشنواره بهارسیم‌کارت خود را درم جموع حداقل به مبلغ ۳۰۰ هزار ریال شارژ کرده باشند در قرعه‌کشی جایزه ویژه شمش طلای یک کیلو گرمی جشنواره بهار شرکت داده می‌شوند.
علاوه بر این؛ مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری جدید و فعلی ایرانسل که درطول جشنواره بهار۹۲ در هرهفته به میزان روزانه ۵ دقیقه با سیم‌کارت خود مکالمه کنند، در قرعه‌کشی یک جایزه هفتگی به ارزش ۲۰ میلیون ریال شرکت داده خواهند شد.
در جشنواره بهار ۹۲ ایرانسل، خدمات و طرح‌های تشویقی ویژه‌ای نیز برای مشترکین جدید سیم‌کارت‌های اعتباری در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به طرح ویژه بانوان اشاره کرد که براساس آن بانوانی که در طول مدت جشنواره بهار به جمع مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌پیوندند، می‌توانند یک هفته پس از فعال‌سازی سیم‌کارت‌شان، به مدت ۹۰ روز، روزانه از ۲ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی به ازای ۱۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه بهره‌مند شوند.
آن دسته از متقاضیانی هم که در جشنواره بهار ۹۲ ایرانسل به صورت اینترنتی اقدام به ثبت‌نام و فعال‌سازی کنند نیز می‌توانند ۴۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه ارسال کنند.
علاوه بر این؛ مشترکین جدید سیم‌کارت‌های اعتباری که در جشنواره بهار ۹۲ اقدام به خرید سیم‌کارت و تکمیل ثبت‌نام‌شان کنند، می‌توانند از ۷ مگابایت اینترنت همراه ۷ روزه، ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان در روزهای جمعه به ازای ۲۰ هزار ریال شارژ هفتگی، یک بسته محتوایی رایگان شامل خدمات متنی و خدمات چندرسانه ای ویترین ایرانسل و یک بسته تشویقی خدمات ارزش افزوده شامل ۵ بار فرصت استفاده رایگان از سرویس‌های اعلام دسترسی، پیامک صوتی و پیشخوان ایرانسل و یک آهنگ پیشواز بهره‌مند شوند.
سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل به قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، سیم‌کارت‌های اعتباری با ۲۰ هزار ریال شارژ اولیه به قیمت ۵۰ هزار ریال و سیم‌کارت‌های پیام‌رسان به قیمت ۴۰ هزار ریال عرضه می‌شوند و مشترکین جدید سیم‌کارت‌های ایرانسل که در این مدت به خانواده بزرگ ایرانسل پیوسته باشند می‌توانند با دریافت اعتبار از وب سایت ایرانسل از ۱۵ درصد اعتبار رایگان ایرانسلی با مهلت استفاده ۷ روزه نیز بهره‌مندشوند.
اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره بهار۹۲ ایرانسل، از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.نظرات غیرفعال است.