کد خبر: 13888

برندگان جوایز هفته‌های اول و دوم هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول مشخص شدند

سینا: قرعه‌کشی هفته‌های اول و دوم طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۲۷ دی ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه‌کشی جوایز هفته‌های اول و دوم دی ماه طرح «هفته‌های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می‌شود، برگزار شد و چهار برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه‌کشی میان شماره‌های دایمی و اعتباری، حسن رضایی‌مهر از استان همدان با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۰***۹۶ (دایمی) و اصغر محمدزاده از استان تهران با شماره تلفن  ۰۹۱۲۸۰***۵۷ (دایمی) به عنوان برندگان خوش‌شانس هفته اول و همچنین محمد ایمانی خیرآباد از استان آذربایجان شرقی با شماره تلفن ۰۹۱۴۹۰***۳۴ (اعتباری) و خانم اشرف دالوند از استان لرستان با شماره تلفن ۰۹۱۶۹۶***۲۷ (اعتباری) به عنوان برندگان خوش شانس هفته دوم معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه‌کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح «هفته‌های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی‌ها می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش‌های مختلف نظیر فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی (۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم‌کارت دائمی (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری (۱۰ امتیاز) و شارژ سیم‌کارت اعتباری (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در این طرح، محاسبه امتیازات شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی به صورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه‌کشی نیاز به هیچگونه ثبت‌نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
همراه اول اعلام کرده است، مشترکین این اپراتور می‌توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «۹» و برای استعلام امتیاز عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان‌پذیر است.



نظرات غیرفعال است.