کد خبر: 3059

برندگان جوایز طرح همراه فجر همراه اول مشخص شدند

سینا: مراسم قرعه‌کشی سومین جشنواره مشترکان خوش حساب همراه اول (طرح همراه فجر) در سالن اجتماعات برج همراه برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز دوشنبه سوم خرداد ماه طی مراسمی با حضور نمایندگان دادستانی کل کشور، اداره کل بازرگانی صداوسیما، هیئت مدیره همراه اول، مدیران مخابراتی، اصحاب رسانه و جمعی از مشترکین همراه اول، برندگان طرح “همراه فجر” همراه اول مشخص شدند.
در این مراسم ابتدا مهندس صدوقی -مدیرعامل همراه اول- ضمن ارائه گزارشی از جشنواره‌‌های مشترکان خوش حساب این شرکت اعلام کرد: یکی از مهمترین اهداف این جشنواره ها تشویق مشترکان به پرداخت غیرحضوری قبوض بوده است زیرا پرداخت‌های غیرحضوری برای مشترکان آسان‌تر است و باعث کاهش ترافیک شهری می‌شود.
وی افزود: طی این دو سال حدود ۱۰۰ میلیون سفر شهری کاهش یافته است.
صدوقی با اشاره به اینکه در ابتدای سال ۸۷ فقط ۶۸۹ هزار نفر صورتحساب خود را به صورت غیرحضوری پرداخت کرده بودند، گفت: در طرح ۳۰ سیب سبز که در بهمن ۸۷ برگزار شد حدود ۳ میلیون نفر یعنی ۲۴ درصد مشترکان دائمی، در طرح ثامن که در آذرماه ۸۸ برگزار شد حدود ۴ میلیون نفر یعنی ۳۴ درصد مشترکان دائمی و در نهایت در طرح همراه فجر ۵/۶ میلیون نفر یعنی ۴۹ درصد مشترکان دائمی، صورتحساب خود را بصورت غیرحضوری پرداخت کرده‌اند.
وی اظهار داشت: بزرگترین دستاورد سه جشنواره همراه‌اول فرهنگ سازی پرداخت غیرحضوری بوده است. وقتی مشترکی پرداخت غیرحضوری را فرا می‌گیرد، سایر قبوض خود را نیز به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کند که به نفع همه است.
صدوقی در ادامه به شیوه‌های پرداخت غیرحضوری مشترکان در دوره پنجم صورتحساب در سال گذشته پرداخت و گفت: در این دوره بیشتر پرداخت‌ها به ترتیب از طریق عابر بانک (ATM)، تلفنبانک، اینترنت، پایانه­های خرید فروشگاهی (POS) بوده است.
وی گفت: پرداخت غیرحضوری مشترکان بیشتر از طریق بانک‌های ملی، ملت و صادرات بوده و مشترکان کرج و توابع، خراسان شمالی و تهران به ترتیب بطور میانگین بیشترین میزان پرداخت غیرحضوری را داشته اند.
صدوقی در ادامه از کاهش بیش از ۵۵ درصدی لاوصولی‌های همراه اول خبرداد و گفت: لاوصولی‌های ما بخاطر طرح‌های تشویقی از بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان به کمتر از ۱۸۰ میلیارد تومان رسیده است.
وی اعلام کرد: در این دوره طبق نظرسنجی که انجام دادیم، مشخص شد ۷۲ درصد مشترکان از طریق پیامک با طرح همراه فجر و جوایز آن آشنا شده اند.
صدوقی در خصوص طرح تشویقی بعدی همراه اول اظهار داشت: طرح بعدی ما “همراه ظهور” نام دارد که مشترکان خوش حساب دوره ششم صورتحساب گیری سال گذشته و دوره اول و دوم امسال (از اول بهمن ۸۸ تا اول مردادماه ۸۹) را شامل می شود.
وی جوایز چهارمین جشنواره مشترکان خوش حساب همراه اول را ۵ کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن (ویژه پرداخت از طریق سامانه تلفنی همراه اول)، ۵۰ دستگاه خودرو سمند LX (ویژه پرداخت کنندگان غیرحضوری)،۵۰۰ سیم کارت دائمی با گوشی و ۵۰۰۰ اعتبار کارکرد ۲۰۰۰۰ ریالی بر شمرد و وعده داد که به زودی طرح ویژه مشترکان اعتباری همراه اول نیز اعلام خواهد شد.
وی در مورد سامانه تلفنی پرداخت قبوض و دریافت شارژ مشترکین همراه اول اظهار داشت: تماس با این سامانه که بزودی شماره آن اعلام می شود رایگان است و امکان تماس با آن حتی برای سیم کارت های قطع بدهی یا بدون شارژ نیز وجود دارد و سیم‌کارت بلافاصله وصل و یا شارژ می‌شود.
در این مراسم برندگان جوایز وعده داده شده شامل یک کمک هزینه خرید مسکن به ارزش یک میلیارد ریال، ۱۰ دستگاه خودرو سورن، ۱۰۰ دستگاه خودرو پراید و ۱۰۰۰ سیم کارت اعتباری با گوشی مشخص شدند که اسامی برندگان پس از تایید نهادهای نظارتی در سایت همراه اول به نشانی www.mci.ir قابل مشاهده خواهد بود. 1. عزیز

  ممنون از اطلاعاتی که توی سایت گذاشتید بسیار عالی بودند خسته نباشید .

  غفاری از ارومیه

 2. بهار

  همه سر کارن کدوم جایزه؟

 3. علی بنا

  ممنون که فقط نوشتید معرفی شدند.نه معلوم شد کیا هستن و نه تاریخ ارائه اسامی ر امشخص کردن.

 4. بهار

  واقعا که همه چیز تو این مملکت دروغ جز دعا واسه ظهور آقا کاری نمیشه کرد

 5. arshia

  این چندرغازها درمقابل سودکلانی که از مردم می خورند ……..نیست

 6. hamid

  جایزه را چه طوری می دن من شنیدم نصف بیشتر پول گوشی و سیم را می گیرن.

 7. reza

  ما که جایزه ای ندیدیم حتی تو شهرمون یکی جایزه نگرفت تا باور کنیم

 8. sama

  با عرض سلام
  ادماین محترم من smsای مبنی بر اینکه مبلغ ۷۰۰۰۰۰هزار تومان برنده شدم دریافت کرده ام آیا حقیقت دارد ومشخصات کات بانکی ام را به چه شماره ای ارسال کنم

 9. راهب

  سلم . بد نیست . خوبه . خوب میتونید مردم عوام را سر کار بزارید .خوبه . بد نیست موفقتر باشید

 10. اميد

  سلام من در تاریخ ۵/۵/۹۰اس و مسی دریافت کردم مبنی بر اینکه در قرعه کشی چهارمین دوره طرح فجر همراه اول۷۰۰۰۰۰هزار تومان برنده شدم مشخصات عابر بانکما به چه شماره ای بفرستم? اصلا درسته هست یا الکیه

 11. معین

  سلام من smsدریافت کردم که ۷۰۰۰۰۰تومان برنده شدم باید چیکار کنم

 12. amin

  سلام من در تاریخ ۱۷/۵/۹۰ اس ام اسی مبنی بر اینکه مبلغ ۶۰۰۰۰۰ تومان برنده شده ام و در خواست مشخصات عابر بانکم را دارددر یافت کردم. آیا حقیقت دارد؟ رمز کارت را برای چه منظور می خواهد؟

 13. مهسا

  سلام – ببخشیدا کجا باید اسممونو پیدا کنیم نکنه سرکاریه-زود بگید دیگه ذوق مرگ شدیم -اصلا اسمی نیست

 14. مهدی

  خدایی خجالت بکشید با پول مردم بازی میکنید حداقل باشعورشون بازی نکنید بی وجدانهای عوضی