کد خبر: 9425

برنده جام ایرانسل امروز مشخص می‌شود

سینا: برنده مسابقات فوتبال جام ایرانسل لیگ برتر خلیج فارس امروز مشخص می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، جام قهرمانی یازدهمین دوره لیگ برتر خلیج فارس، جام ایرانسل، شنبه گذشته نیز در سازمان لیگ برتر رونمایی شد.
با برگزاری مراسم امضای قراردادی بین رئیس سازمان لیگ برتر کشور و مدیرعامل ایرانسل، مسابقات فوتبال لیگ برتر سال ٩٠-٩١ ایران با نام لیگ برتر خلیج فارس، جام ایرانسل کلید خورد.
با شروع جام ایرانسل، فصلی جدید در تعامل ایرانسل به عنوان راهبر بازار تلفن همراه کشور با متولیان ورزش و حمایت از فوتبال کشور آغاز شد.
هدف از اجرای این طرح، تلاش برای افزایش اقبال عموم هموطنان به ورزش فوتبال از طریق رسانه‌های عمومی به ویژه بستر شبکه تلفن همراه و وایمکس ایرانسل، معرفی هرچه بهتر فوتبال کشور و لیگ‌ برتر به ایرانیان با تعریف محصولات نوآورانه ارزش افزوده تلفن همراه و بسترسازی مناسب برای ارتباط هرچه بهتر بین کارشناسان، مسئولان، ورزشکاران و مخاطبان فوتبال با استفاده از خدمات پیشرفته تلفن همراه و وایمکس ایرانسل بوده است.
در همین راستا، محصولات جذاب لیگ برتری نیز در ویترین ایرانسل ارائه شد که مشترکان ایرانسل برای دریافت فهرست محصولات مرتبط همچون اخبار بازی‌ها، حواشی بازی‌ها، برنامه بازی‌ها و غیره می‌توانستند یک پیامک رایگان به ٩٠٩١ ارسال کرده و این محصولات را دریافت کنند.نظرات غیرفعال است.