کد خبر: 7334
در جلسه کمیته مبارزه با ترافیک غیرمجاز عنوان شد:

برخورد شدید با متخلفان جرایم رایانه‌ای

سینا: دبیر کمیته مقابله با ترافیک غیرمجاز شرکت زیرساخت در جلسه‌ای که با حضور مسوولان ترافیک غیرمجاز برگزار شد، از برخوردهای شدید نهادهای قضایی، انتظامی و امنیتی با متخلفان ترافیک غیرمجاز خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی و امور بین‌الملل زیرساخت، در این نشست، ابعاد فنی، قضایی و راهکارهای پلیسی مبارزه با ترافیک غیرمجاز با حضور رییس پلیس فتا و رییس دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای بررسی شد.
در این جلسه محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اقدامات هوشمندانه کمیته می‌تواند در کاهش جرایم رایانه‌ای موثر واقع شود.
اسداله همتی، دبیر کمیته و مدیرکل حراست شرکت ارتباطات زیرساخت نیز گزارش عملکرد شش ماهه در این زمینه را ارایه کرد و گفت: راهکارهای جدید فنی برای شناسایی و مسدودسازی ترافیک غیرمجاز وجود داردو هرگونه تخلف به راحتی قابل شناسایی و پیگرد قانونی است.
در این نشست قاضی جعفری رییس دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای، به بررسی خارج از نوبت پرونده‌ها در این کمیته اشاره کرد و افزود: در صورت نیاز شعب بازپرسی را افزایش می‌دهیم.
سردار هادیان‌فر رییس پلیس فتا با اشاره به اینکه پلیس فتا کاملا فنی و مجهز به آخرین فناوری‌های روزاست، تصریح کرد: در صورت نیاز، ماموران این بخش با جمع‌آوری سایت‌های متخلف و با اخذ دستورات قضایی، آماده برخورد با متخلفان هستند.نظرات غیرفعال است.