کد خبر: 14185

برخورد با عرضه کالاهای تقلبی در بازار کامپیوتر

سینا: همزمان با پیگیری کانون کاربران ICT، درخصوص عرضه کالاهای کارکرده، تعمیری و تقلبی در بازار کامپیوتر، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نیز نسبت به هرگونه تخلف در این خصوص هشدار داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا( از روابط عمومی کانون کاربران ICT ، هفته گذشته این کانون،‌ اطلاعیه‌ای درخصوص عرضه کالاهای کارکرده، تعمیری و تقلبی در بازار ICT کشور صادر کرد که واکنش اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران را نیز در پی داشت.
براساس اطلاعیه‌ای که خطاب به اعضای تحت پوشش اتحادیه صنف فناوران رایانه صادر شده، آمده است: بازرسین اصناف، تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه‌های متولی امر نسبت به تشکیل گشت‌های مستمر در راستای ساماندهی و پاک‌سازی بازار از کالاهای قاچاق تقلبی و بی‌کیفیت اقدام می‌کنند و با واحدهای صنفی متخلف وفق قانون برخورد خواهد شد.
کانون کابران فناوری اطلاعات و ارتباطات، این اقدام اتحادیه صنف فناوران رایانه که در راستای حفظ حقوق کاربران است را قابل تقدیر دانسته و از همکاری با سایر نهادهای صنفی در حوزه ICT استقبال می‌کند.
همچنین کانون کاربران ICT، آماده دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران فناوری اطلاعات و ارتباطات است و کاربران می‌توانند برای این منظور، به سایت رسمی کانون به آدرس اینترنتی www.ictuser.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.