کد خبر: 14375

برخورداری مشتریان شرکتی MTN از شبکه LAN

سینا: مشتریان شرکتی MTN هم اکنون می‌توانند از خدمات اپراتورها در زمینه شبکه محلی ارتباطی (LAN) و خدمات پشتیبانی در کشور برخوردار شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این اقدام در نتیجه امضای قرارداد مشارکت بین گروه MTN و شرکت «بیزینس کانکشن» (BCX) صورت گرفته است.
الیا تسوروس، سرپرست واحد مشتریان شرکتی گروه MTN، در این خصوص گفت: همکاری با شرکت BCX به MTN این فرصت را می‌دهد که به مشتریان شرکتی خود خدمات کامل، مستمر و مدیریت شده‌ای در زمینه شبکه ارائه نماید که وجه تمایز عمده‌ای برای MTN در سطح قاره خواهد بود.
در قالب این مشارکت، دو شرکت مذکور در زمینه مدیریت عملیاتی روزانه خدمات مودم که یکی از خدمات ارزش افزوده محسوب می‌شود، همکاری می‌کنند.
این خدمات شامل تضمین ارائه سطوح بالای خدمات به مشتریان و همچنین حل سریع مشکلات مربوط به خدمات است.
تسوروس خاطر نشان کرد: مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که هنگامی که از شبکه MTN استفاده می‌کنند، به ارتباطات داخلی و خارجی با کیفیتی که شایسته آنهاست دسترسی خواهند داشت. این امر امکان برقراری ارتباطات بین‌المللی را برای مشتریانی که از خدمات مدیریت شده ما استفاده می‌کنند، تسهیل می‌کند.
وی افزود: همچنین این امر سبب می‌شود مشتریان دیگر دغدغه استفاده از شبکه خودشان را نداشته باشند و متحمل هزینه‌های عملیاتی چنین شبکه‌هایی نشوند. مشتریان ما از مزایای یک شبکه کاملاً برون‌سپاری شده برخوردار خواهند بود.
به گفته جان جنکینز، مدیر اجرایی گروه بیزینس کانکشن، هدف از این همکاری ارائه خدمات سطح بالا و شایسته به مشتریان است.
وی در این رابطه گفت: به ندرت پیش می‌آید که ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی در حوزه خدمات انفورماتیک شرکتی و شبکه گسترده ارتباطی (WAN) نیز توانمند باشند. بنابراین با مشارکت بهترین شرکتِ ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات آفریقا و بزرگترین اپراتور این قاره، یعنی BCX و MTN، بهترین خدمات در این حوزه به مشتریان عرضه خواهد شد.
MTN پیشتر برای گسترده‌تر کردن پوشش خدمات Global MPLS VPN خود و پوشش دادن کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکای شمالی که در حال حاضر در آنها حضور ندارد، قرارداد مشارکتی با شرکت PCCW Global منعقد کرد.
به گفته تسوروس، MTN این اقدامات را با هدف برآورده‌نمودن نیازهای مشتریان و تضمین جایگاه پیشروی خود در ارائه راهکارهای تجاری و همچنین فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام می‌دهد.نظرات غیرفعال است.