کد خبر: 11353

بانک سامان از متخصصان حوزه فاوا دعوت به همکاری کرد

سینا: بانک سامان به منظور توسعه سرمایه‌های انسانی خود و تکمیل کادر تخصصی و مجرب مورد نیاز، از نیروهای با پشتکار، خلاق و دارای انگیزه دعوت به همکاری کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)؛ طراح و مدیر وب سایت با حداقل  لیسانس کامپیوتر یا فناوری اطلاعات، کارشناس شبکه با لیسانس IT یا کامپیوتر یا برق، کارشناس مانیتورینگ با لیسانس IT یا کامپیوتر و کارشناس پیاده‌ساز گزارشات با حداقل لیسانس کامپیوتر(نرم افزار) یا  IT از جمله نیروهای مورد نیاز بانک سامان هستند.
کارشناس پشتیبان سرویس با حداقل لیسانس کامپیوتر(نرم‌افزار)، کارشناس عملیات با لیسانس IT یا کامپیوتر، متصدی امور بانکی با لیسانس اقتصاد، حسابداری، مدیریت (بازرگانی، دولتی، صنعتی) و علوم بانکی و کارشناس توسعه سیستم‌های اطلاعاتی با لیسانس کامپیوتر(نرم افزار) از دیگر مشاغلی هستند که بانک سامان برای تامین نیروی انسانی خود از علاقمندان دعوت به همکاری کرده است.
بانک سامان اعلام کرده است که از میان درخواست‌های رسیده متقاضیان، واجدین شرایط انتخاب و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز بانک، به طور تدریجی زمان مصاحبه آنها تعیین شده و صرفا از طریق تلفن به اطلاع آنان خواهد رسید.
متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانی  www.sb24.com نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام کنند. 1. مهدی قارزی

  با عرض سلام و خسته نباشید

  اینجانب مهدی قارزی فرزند محمد متولد ۱۳۶۷ با مدرک فوق دیپلم کامپیوتر گرایش نرم افزار به مدت یکسال در شهرستان سبزوار که در آنجا متولد شدم دنبال کار میگردم اما خبری از استخدام شرکتهای معتبر نیست؟
  با تشکر
  مهدی قارزی

  ایمیلم : mehdi.gharzi571@yahoo.com