کد خبر: 10415

بانک تجارت امکان مدیریت ارسال SMS حساب‌های کارت را فراهم کرد

سینا: بانک تجارت با ایجاد لینک «مدیریت ارسال sms لحظه‌ای» در سامانه پرداخت اینترنتی این بانک امکان فعال‌سازی و بروز رسانی ارسال sms روی حساب‌های کارت را فراهم کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، آن دسته از مشتریانی که عضو سیستم موبایل بانک تجارت نیستند و خواهان اطلاع از گردش‌های واریز و یا برداشت از حساب کارت خود هستند می‌توانند بدون مراجعه به شعب این بانک و با ورود به سامانه پرداخت اینترنتی و انتخاب گزینه “مدیریت ارسال sms لحظه‌ای ”  با استفاده از گزینه فعال سازی نسبت به معرفی شماره موبایل خود از طریق سیستم درگاه پرداخت اقدام کنند.
این خدمت پس از ۲۴ ساعت از طریق شماره موبایل آنها فعال خواهد شد و از آن پس چنانچه بر روی حساب کارت آنها فعالیتی صورت پذیرد، پیام کوتاه آن (sms) از سوی بانک ارسال خواهد شد. در صورت عدم تمایل به دریافت پیام کوتاه مشتریان می‌توانند با استفاده از گزینه غیرفعال سازی نسبت به عدم ارسال پیام کوتاه از سوی بانک اقدام کنند.
همچنین این امکان فراهم شده تا در صورت تغییردر شماره تلفن همراه مشتریان با استفاده از گزینه به‌روز رسانی نسبت به اصلاح شماره موبایل خود اقدام کرده و با دریافت پیام کوتاه از سرویس اطلاع از گردش حساب بهره مند شوند.
موسسات و سازمانهایی که خواهان فعال سازی پیام کوتاه بصورت گروهی بر روی حساب‌های کارت پرسنل خود هستند می‌توانند فایل مربوطه را به دایره تلفنبانک و موبایل بانک ارسال کرده و این سرویس را فعال نمایند .
پیش از این بانک تجارت سرویس پیام کوتاه را برای کاربران بانکداری اینترنتی این بانک فراهم کرده بود.
مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره ۱۵۵۴ تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.