کد خبر: 8201

ایرانسل مسابقه نگین زمستان برگزار می‌کند

ایرانسل مسابقه زمستانی با هدف آشنایی با قرآن کریم با موضوع حضرت مسیح (ع) و همچنین در راستای شناخت طبیعت و جاذبه‌های گردشگری ایران با همکاری موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی برگزار کرده است.
این مسابقه در سطح ملی و تمامی کاربران اپراتور ایرانسل از تاریخ۲۰ دی آغاز شده و تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ادامه خواهد داشت.
شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق پیامک با پاسخ به ۱۵۰سوال برنده جوایز زمستانی و گردشگری مسابقه که شامل خودروی صحرانوردی پاژن اسپرت به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۵ چوب اسکی حرفه ای به ارزش هر عدد ۱۰ میلیون ریال، ۵ عدد تفنگ بادی رویال گامو ارزش هر عدد ۵ میلیون ریال، ۵ تلسکوپ لیوپولد حرفه ای بزرگ به ارزش ۵ میلیون ریال، ۱۰ دوربین شکاری حرفه ای به ارزش ۵ میلیون ریال و ۴۰۰ بسته رنگین کمان عشق به ارزش ۲۵ هزار تومانی است، شوند.
مشترکین برای ثبت نام رایگان در این مسابقه کافی است کد NGIN OZV را از سیم‌کارت ایرانسل خود به شماره ٨٢٨٢ ارسال کنند.
برای ادامه مسابقه، شرکت‌کننده باید کد NG را با یک فاصله و درج شماره گزینه صحیح به ۸۲۸۲ ارسال کند و از خط ایرانسل خود به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
از قابلیت‌های جدید این سری از مسابقات پیامکی، کلیدیارهایی است که در آن تعبیه شده است و کاربران می‌توانند به صورت اختیاری برای راهنمایی از آن بهره گیرند.
برای استفاده از کلیدیارها مشترکین این مسابقه می‌توانند شناسه راهنمای مسابقه رابا ارسال پیامکی شناسه مربوطه یعنی NG به عدد ۸۲۸۲ (به عنوان نمونهNG 8282)دریافت کنند.نظرات غیرفعال است.