کد خبر: 7948
شارژ هدیه مبتنی بر موقعیت در اماکن مذهبی، ورزشی، فرهنگی، هنری و مراکز خرید

ایرانسل شارژ مبتنی بر موقعیت را ممکن ساخت

سینا: در ادامه روند ارائه سرویس های نوین و هوشمند مبتنی بر موقعیت از سوی ایرانسل، برای اولین بار در ایران و همزمان با آغاز جشنواره زمستان، از این پس مشترکین این اپراتور می‌توانند با استفاده از سرویس هوشمند شارژ مبتنی بر موقعیت با نام تجاری “نماشارژ” از ۲۵درصد شارژ رایگان برخوردار شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، با استفاده از این سرویس هوشمند، مشترکین ایرانسل به سادگی و از طریق شماره گیری یک کد دستوری ویژه، قابلیت افزایش اعتبار متناسب با موقعیت مکانی خود را خواهند داشت و می‌توانند از پیشنهادهای تشویقی و تخفیفی متنوع در قالب شارژ شگفت انگیز و طرح های نوین به صورت منطقه‌ای استفاده کنند.
براین اساس، در صورتی که ایرانسل منطقه‌ای را به عنوان منطقه دریافت نماشارژ تعیین کند، مشترکین می‌توانند با حضور در آن شعاع جغرافیایی، از ۲۵درصد شارژ رایگان برخوردار شوند.
برای استفاده از این سرویس هوشمند ایرانسل، مشترکین کافی است رمز کارت شارژ خریداری شده را در قالب کد دستوری #رمز ۱۲ یا ۱۶رقمی شارژ*۱۸۹* از طریق خط ایرانسل خود شماره گیری کنند.
ایرانسل امکان دریافت ۲۵درصد شارژ رایگان ویژه سرویس نماشارژ را تا پایان زمستان در قالب چند دوره و در مناسبت ویژه به مشترکین خود عرضه خواهد کرد. براین اساس، دوره اول این طرح از اول تا ۳۰ دی ماه سال جاری در بیش از ۳۵مکان مذهبی، مسجد جامع، حسینیه و ۱۶ ورزشگاه کشور، دوره دوم از اول تا ۳۰ بهمن ماه و همزمان با برگزاری جشنواره های هنری تئاتر، موسیقی و سینمایی فجر در اماکن فرهنگی، هنری و سینماها و دوره سوم از اول تا ۲۹ اسفندماه و به مناسبت استقبال از نوروز در مراکز خرید سراسر کشور اجرا خواهد شد.
فهرست این امکان در وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir منتشر خواهد شد.
براساس این گزارش، این شارژ رایگان ۲۵ درصدی برای مکالمه، تبادل پیام کوتاه، پیام چند رسانه‌ای، استفاده از خدمات اینترنت همراه (GPRS) و یا خرید از ویترین و آهنگ پیشواز ایرانسل قابل استفاده بوده و تنها در یک بازه زمانی مشخص، مشابه شارژ شگفت انگیز، قابل استفاده خواهد بود.
مشترکین برای اطلاع از میزان اعتبار خویش می‌توانند کد دستوری #۱*۱۴۰* را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره‌گیری کنند.نظرات غیرفعال است.