کد خبر: 7657

ایرانسل سیم‌کارت دوقلو عرضه می‌کند

سینا: با هدف تسهیل در روند سابق برای ارسال سیم کارت هدیه به مشترکین و از هفته آینده، سیم کارت‌های اصلی و هدیه ایرانسل همزمان و در یک بسته بندی، تحت عنوان “سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل” عرضه خواهند شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، با عرضه سیم‌کارت دوقلو، مشترکین جدید ایرانسل دیگر لازم نیست منتظر دریافت سیم‌کارت هدیه خود از طریق پست بمانند، چراکه از این پس سیم کارت اصلی و هدیه خود را در قالب یک بسته‌بندی، در زمان خرید دریافت خواهند کرد.
ایرانسل در اطلاعیه خود تاکید کرده؛ بهای سیم‌کارت دائمی ایرانسل، به همراه یک سیم کارت هدیه با ۲هزار ریال اعتبار اولیه، ۱۲۰هزار تومان و بهای سیم‌کارت اعتباری ایرانسل با ۲۰هزار ریال اعتبار اولیه به همراه یک سیم‌کارت هدیه با ۲هزار ریال اعتبار اولیه، ۵هزار تومان است و فرآیند ثبت‌نام سیم‌کارت، فعال‌سازی امکان ارسال پیام چندرسانه ای (MMS) و تحویل سیم‌کارت هدیه در قالب بسته سیم‌کارت دوقلو، کاملا رایگان بوده و مشترکین نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای جز بهای سیم‌کارت ندارند.
سیم‌کارت‌های هدیه، دارای مهلت زمانی برای فعال‌سازی بوده و مشترک می‌تواند در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۲۱* از سیم کارت اصلی خود، از این تاریخ مطلع شود.
برای فعال‌سازی سیم کارت هدیه، لازم است مشترک از سیم‌کارت اصلی، ابتدا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۲۱۱۲ و سپس به ۲۱۱۵ ارسال کند، شماره سیم‌کارت هدیه اختصاص داده شده، به طور خودکار و از طریق پیام کوتاه برای مشترک سیم‌کارت اصلی ارسال می‌شود.
بنابر اعلام، آن دسته از مشترکینی که قبلا سیم‌کارت ایرانسل خریداری کرده و هنوز سیم‌کارت هدیه خود را دریافت نکرده‌اند، مطابق روال سابق و از طریق شرکت پست، سیم‌کارت هدیه خود را دریافت خواهند کرد.نظرات غیرفعال است.