کد خبر: 10741
به مناسب فرارسیدن سالروز ولادت امام رضا (ع)

ایرانسل تا ۷۰ درصد تخفیف مودم وایمکس و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان اعطا می‌کند

سینا: ایرانسل به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) اعلام کرد مودم‌های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا ۷۰ درصدی واگذار می‌کند و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه نیز به مشترکان جدید خود هدیه می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، مودم‌های وای فای و USB وایمکس ایرانسل در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه با تخفیف ویژه واگذار می‌شوند بطوریکه مودم‌های USB با تخفیف ۷۰ درصدی به قیمت ۲۹۹ هزار ریال و مودم‌های وای فای با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۴۹۹ هزار و ۵۰۰ ریال فروخته می‌شوند.
قیمت این مودم‌ها بدون احتساب ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده است و مراحل ثبت‌نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت‌نام کند و در صورت ثبت‌نام برای بیش از یک حساب، ثبت‌نام های اضافی ملغی می‌شود.
ثبت‌نام سرویس وایمکس ایرانسل از طریق مراجعه به بخش ثبت نام پورتال وایمکس ایرانسل در وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir، مراجعه به یکی از مراکز خدمات و یا فروشندگان مجاز منتخب وایمکس ایرانسل که اسامی آنها در وبسایت ایرانسل آمده است و یا تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی وایمکس ایرانسل به شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط ممکن است.
ایرانسل همچنین ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه ۹۱ به مشترکین جدید خود هدیه می‌دهد.
به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع)، ایرانسل به تمامی مشترکینی که تا روزهای ۷ و ۸ مهر ماه ۹۱ ثبت‌نام خود را تکمیل، مدارک خود را به ایرانسل ارسال کرده و در یکی از این روزها اولین تماس را از سیم‌کارت خود برقرار کنند، ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه با اعتبار یک ماهه هدیه می‌دهد.
همچنین مشترکین جدید می‌توانند علاوه بر برخورداری از سیم‌کارت هدیه که در قالب یک بسته تحت عنوان سیمکارت دوقلو عرضه می‌شود، ۵۰ درصد اعتبار داخل شبکه بیشتر ۷ روزه با اولین شارژ، ۱۵ درصد تخفیف ۹۰ روزه مکالمه بین سیم‌کارت اصلی و هدیه، شارژ شگفت انگیز ۲۵ درصدی تا ۳۰ آذر، ۵۰ مگابایت فضای آزاد باری پست الکترونیک ایرانسل و یک آهنگ پیشواز رایگان یکماهه بهره‌مند شوند.
مشترکان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح های تخفیفی به نشانی www.irancell.ir مراجعه کنند.
براساس این گزارش، دریافت فهرست و نحوه دریافت محصولات مناسبتی ویترین ایرانسل با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ویژه ۸۴۲۰ ممکن است.نظرات غیرفعال است.