کد خبر: 8820

ایرانسل به مناسبت نوروز۹۱ بسته تخفیفی پیامک فارسی، GPRS و MMS رایگان عرضه کرد

سینا: ایرانسل از عرضه بسته تخفیفی پیامک فارسی، خدمات اینترنت همراه (GPRS) رایگان، شارژ ویژه GPRS و پیام چندرسانه ای (MMS) رایگان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۱ خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، بسته تخفیفی ویژه ارسال پیامک فارسی نوروز۹۱ ایرانسل در فاصله ۲۰ اسفند ۹۰ تا ۱۸ فروردین ۹۱ به تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل ارائه و موجب کاهش چشمگیر هزینه ارسال پیامک‌های فارسی نوروزی می‌شود.
این بسته با هزینه فعال‌سازی ۳۵۰۰ریال برای ارسال ۵۰ پیامک فارسی طی یک روز، از طریق شماره گیری کد دستوری #۴*۱*۸*۳*۱۴۰* قابل استفاده است. مشاهده باقیمانده اعتبار این بسته از طریق شماره گیری کددستوری #۳*۱۴۱* ممکن است.
همچنین ایرانسل به مشترکینی که در بازه زمانی ۲۰ اسفند ۹۰ تا ۱۸ فروردین ۹۱ به میزان ۱۰۰ مگابایت از خدمات اینترنت همراه (GPRS) استفاده نمایند، ۵۰مگابایت ترافیک رایگان اهدا می کند. استفاده از بسته های تخفیفی GPRS و یا شارژ ویژه GPRS در این طرح محاسبه نمی‌شود. مدت زمان استفاده از ۵۰مگابایت ترافیک رایگان GPRS، ۳۰ روز تعیین شده است.
در همین بازه زمانی، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری، با استفاده از طرح شارژ ویژه GPRS ایرانسل می‌توانند با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد دستوری ویژه #رمزشارژ*۱۴۵* ، از تخفیف ویژه نوروز بهره‌مند شوند.
بر این اساس، مشترکین با شارژ ویژه GPRS به میزان ۱۰هزار ریال، قادر به استفاده از ۱۵۰ مگابایت ترافیک GPRS با مهلت استفاده ۱ روزه، شارژ به میزان ۲۰هزار ریال، قادر به استفاده از ۳۰۰ مگابایت ترافیک ۳روزه و با شارژ به میزان ۵۰هزار ریال، قادر به استفاده از ۱گیگابایت ترافیک ۱۰ روزه خدمات اینترنت همراه ایرانسل می باشند.
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با شارژ ویژه GPRS به میزان ۱۰۰ هزار ریال قادر به استفاده از ۲ گیگابایت ترافیک و در صورت شارژ به میزان ۲۰۰هزار ریال قادر به استفاده از ۴ و نیم گیگابایت ترافیک با مهلت استفاده یک ماهه خواهند بود.
از سوی دیگر، هر یک از مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند به ازای هر بار ارسال پیام چندرسانه ای (MMS)، یک پیام چندرسانه‌ای رایگان ارسال کنند.
مهلت استفاده از این خدمات ۳۰ روز تعیین شده و اطلاع از حساب با شماره‌گیری کددستوری #۴*۱۴۱* فراهم شده است.نظرات غیرفعال است.