کد خبر: 10436

ایرانسل به مناسبت فرارسیدن عید فطر تا ۷۰ درصد تخیف مودم وایمکس و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان اعطا میکند

سینا: ایرانسل به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اعلام کرد مودم های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا ۷۰ درصدی واگذار می کند و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه نیز به مشترکان جدید خود هدیه می دهد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مودم های وای فای و USB وایمکس ایرانسل در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه با تخفیف ویژه واگذار می شوند بطوریکه مودم های USB با تخفیف ۷۰ درصدی به قیمت ۲۹۹ هزار ریال و مودم های وای فای با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۴۹۹ هزار و ۵۰۰ ریال فروخته می شوند.

قیمت این مودم ها بدون احتساب ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده است و مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت نام انجام شود و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی هر نفر تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می شود.

ایرانسل همچنین ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه ۹۱ به مشترکین جدید خود هدیه می‌دهد.

به مناسبت عید سعید فطر، ایرانسل به تمامی مشترکینی که تا روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه ۹۱ ثبت‌نام خود را تکمیل، مدارک خود را به ایرانسل ارسال کرده و در یکی از این روزها اولین تماس را از سیم‌کارت خود برقرار کنند، ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه با اعتبار یک ماهه هدیه می‌دهد.

همچنین مشترکین جدید می‌توانند علاوه بر برخورداری از سیم‌کارت هدیه، از یک آهنگ پیشواز رایگان با اعتبار ۳۰ روزه، شارژشگفت انگیز ۲۵ درصدی تا پایان جشنواره تابستان و ۱۰۰ کیلوبایت GPRSرایگان به مدت ۳۰ روز بهره‌مند شوند.

مشترکان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح های تخفیفی به نشانی www.irancell.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.