کد خبر: 11145

ایرانسل براساس نیازهای سازمان‌ها به ارائه محصولات می‌پردازد

سینا: ایرانسل برای نخستین باردرکشورارائه خدمات به شرکتها و سازمانها را آغاز کرده و براساس نیازهای ویژه هر سازمان به ارائه  خدمات می پردازد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، باقر صمدی مدیرارشد بازاریابی تجاری ایرانسل با بیان این مطلب در نخستین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل،گفت: مطالعات درخصوص ارائه خدمات به شرکتهای خصوصی، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی بیش از یک سال و نیم است که در ایرانسل آغاز شده و با ارائه خدمات متنوعی ادامه دارد.
صمدی خاطرنشان کرد: زمانی که یک اپراتور، خدماتی را به مشترکین عادی ارائه می کند، مشترکین عادی می توانند با اختیار خود از آن محصول استفاده و یا ازاستفاده ازآن صرف نظرکنند، این درحالی است که در زمینه محصولات تجاری، شرکتها پس از مطرح کردن مشکلاتشان ومتناسب با نیازهایشان محصولات را دریافت و مورد استفاده قرار می دهند.
وی با تاکید براین موضوع که امنیت اطلاعات یکی ازمهمترین موارد مورد توجه درحوزه خدمات شرکتی است،گفت: راهکارهای امنیتی به این معنا است که بتوان اطلاعات را از یک مجرای امن انتقال داد که این موضوع در حوزه محصولات شرکتی به صورت کامل ارائه می شود.
مدیر ارشد بازاریابی تجاری ایرانسل با اشاره به اینکه مدیریت هزینه ها یکی دیگراز موارد مورد توجه شرکتها و سازمانها است، اضافه کرد: قطعا استفاده از محصولات شرکتی ایرانسل هزینه هایی کمتر از هزینه های جاری شرکتها و سازمانها دارد و در همین خصوص به تخفیف ۳۵ درصدی شرکتها و سازمانها دراستفاده از خدمات MVPN ایرانسل اشاره کرد که ارزان ترین تعرفه موجود در کشوراست.
وی خاطرنشان کرد: شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از شماره‌های اختصاصی کوتاه، مانند کدهای تلفن داخلی که برای ارتباط پرسنل با یکدیگردرداخل شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد، از شماره‌های کوتاه برای تماس با تلفن همراه همکارانشان استفاده کنند که قابلیت اتصال به شبکه سانترال تلفن داخلی شرکت‌ها را هم دارد.
صمدی همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر اغلب اپراتورهای بزرگ دنیا۵۰ درصد درآمدهایشان را از مشترکین عادی دریافت می کنند و ۵۰ درصد مابقی را از بخش خدمات شرکتی و در اختیار قرار دان بستر ارتباطی شان بدست می آوردند اظهار داشت: مطالعات نشان می دهد درسال ۲۰۲۰ سهم درآمدهای عادی مشترکین به ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت و مابقی از بخش خدمات شرکتی و در اختیار قراردادن بستر ارتباطی اپراتورهای تامین خواهد شد و ایرانسل نیز برنامه هیا خود را در همین سمت پیش خواهد برد.نظرات غیرفعال است.