کد خبر: 10384
مديرعامل شركت زيرساخت خبر داد:

اپراتورها برخورداری از مسیر پشتیبان را به SLA ترجیح می‌دهند

سینا: مدیرعامل شرکت ارنباطات زیرساخت درباره میزان استقبال اپراتورها از امضای توافقنامه سطح ارایه سرویس گفت: براساس آنچه که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام و ابلاغ کرده، برای امضای SLA با اپراتورها آمادگی داریم.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، محمود خسروی در نشست خبری به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت و در پاسخ به خبرنگار سینا افزود: اما اپراتورها ترجیح می‌دهند به جای امضای SLA از دو مسیر اصلی و پشتیبان برای پشتیبانی از شبکه خود استفاده کنند.

وی درباره مهاجرت شبکه زیرساخت کشور به آدرس‌های IP نسخه ۶ گفت: مهاجرت به این آدرس‌ها برای کل شبکه زیرساخت کشور دیده شده و ناگزیر باید به آن سمت مهاجرت کنیم.

خسروی اظهار داشت: در توسعه شبکه پشتیبانی از آدرس‌های IP نسخه ۶ در نظر گرفته شده و اکنون مشکلات مهاجرت را شناسایی می‌کنیم تا طرح مهاجرت را آغاز کنیم.

وی افزود: شبکه زیرساخت کشور به عنوان متولی شبکه مادر مخابراتی به عنوان زیرساخت شبکه اصلی فیبرتوری را ۴۸ هزار کیلومتر فیبر نوری است.

خسروی، درآمدهای شرکت ارتباطات زیرساخت در سال گذشته را یک هزار میلیارد تومان عنوان کرد که ۶۰۰میلیارد تومان آن صرف هزینه‌های جاری می‌شود و از ۴۰۰ میلیارد تومان باقی‌مانده ۴۰ درصد سهم دولت، ۲۵ درصد صرف عوارض و مالیات، ۵ درصد سرف تکالیف بودجه و ۳۰ درصد برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری صرف می‌شود.نظرات غیرفعال است.