کد خبر: 14135

اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی برگزار می‌شود

سینا: شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا با مشارکت انجمن علمی دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی را طی این هفته برگزار می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی پیک‌آسا، شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا به‌عنوان یکی از شرکت‌های نرم‌افزاری دانش‌بنیان و برآمده از دانشگاه، همگام با حرکت در تولید محصولات نرم‌افزاری با فناوری پیشرفته، اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی (XP GAMe) را با مشارکت انجمن علمی دانشکده‌های برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار می‌کند.
هدف از برگزاری این مسابقه آموزشی که استاندارد و در دنیا متداول است، شبیه‌سازی محیط واقعی کار و آموزش مواردی مانند برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، تخمین کارها، اولویت‌بندی، تقسیم وظایف و اجرای فرآیند تولید محصولات نرم‌افزاری به‌صورت یک کار تیمی و مشترک در چارچوب متدلوژی‌های چابک (Agile) است.
اولین دوره این مسابقه در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران از ساعت ۹ تا ۱۶ چهارشنبه ۲۱ اسفندماه سال جاری برگزار و به تیم برنده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار، مهندسی فناوری اطلاعات و سایر رشته‌های مرتبط می‌توانند تا روز دوشنبه ۱۹ اسفند ماه جهت ثبت‌نام به انجمن علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۸۸۶۲۰۹۲۱ تماس بگیرند.نظرات غیرفعال است.