کد خبر: 10716

اهدای لوح تقدیر و تندیس زرین سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی به ایرانسل

سینا: لوح تقدیر و تندیس زرین سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی از برنامه‌های دهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایرانسل اهدا شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، طی مراسمی که صبح روز یکشنبه، دوم مهر ماه سال ۹۱، با حضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در سالن سینمایی این وزارتخانه برگزار شد، برگزیدگان سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی معرفی و لوح تقدیر و تندیس زرین این جشنواره به ایرانسل اهدا شد.
در این لوح که به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده از تلاش‌های ایرانسل به منظور تامین زیرساخت‌های مناسب برای دبیرخانه سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی، قدردانی شده است.
سیدمحمد حسینی دراین مراسم با اشاره به کثرت پیامک‌های ارسالی به این جشنواره خاطرنشان کرد: اگر بتوان کار جشنواره را به خوبی انجام داد، قطعا تعداد پیامک‌ها میلیونی خواهد شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامک را یک ابزار ارتباطی مناسب در عصر حاضر توصیف کرد و گفت: من شخصا بسیاری از کارهایم را با یک پیام کوتاه به معاونین یا دیگر مسئولان و مدیران وزارتخانه انجام می‌دهم.
درادامه این مراسم، محمدعلی منفرد مدیرکل حوزه ریاست و مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد و دبیر سومین جشنوره پیامک ادبی رضوی به بیان گزارشی ازاین جشنواره پرداخت.
وی سخنانش رابا تقدیر از شرکت ایرانسل که به گفته منفرد تمهیدات خاصی را برای انتقال پیامک‌های مردم به دبیرخانه اندیشیده، آغاز و اضافه کرد: جشنواره پیامک ادبی رضوی که سه سال پیش آغاز شد، نهال نو پایی بود که امروز به یک باغ و بوستان مفرح و پربرگ و بار تبدیل شده است.
به گفته وی در نخستین دوره این جشنواره ۸ هزار پیامک به دبیرخانه آمد، اما امسال این تعداد از مرز ۴۳۰ هزار پیامک گذشت.نظرات غیرفعال است.