کد خبر: 10859

اهدای جوایز شرکت‌کنندگان در مسابقه ماجرا‌جوی ایرانسل در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

سینا: با حضور مسوولان ایرانسل و از برگزارکنندگان ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، جوایز شرکت‌کنندگان در مسابقه ماجرا‌جوی ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای اهدا شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مراسم قرعه‌کشی شرکت‌کنندگان در مسابقه ماجراجو عصر روز گذشته و با حضور جمع زیادی از شرکت‌کنندگان حضوری این مسابقه در محل ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی دیجیتال برگزار و به ۲ نفر از برگزیدگان به قید قرعه یک دستگاه خودروی پراید SX-131 از طرف ایرانسل اهدا شد.
علاوه بر این، به دیگر برگزیدگان این مسابقه نیز که از بین ۸ هزار شرکت‌کننده انتخاب شدند، به قید قرعه ۳۰ عدد گوشی SAMSUNG Pocket و ۱۵ عدد گوشی Galaxy S2 توسط ایرانسل اهدا شد.
لازم به ذکر است مسابقه ماجرا‌جو به دو صورت حضوری در محل مصلی تهران و به صورت پیامکی از ۲۰ مهرماه به مدت ۳ روز در سرتاسر کشور برگزار شد.
در روش پیامکی، مشترکین ایرانسل که علاقه‌مند به شرکت در این بازی بودند کد OZV MAJARA را به شماره ٨٢٨٢ ارسال و  پس از دریافت راهنمای بازی برای ادامه مسابقه در پاسخ به هرسوال ارسالی گزینه مورد نظرشان را با کد MU و با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال و امتیازاتشان را رفته رفته افزایش دادند.
همچنین شرکت‌کنندگانی که با حضور در محل ششمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در این مسابقه شرکت کردند با مراجعه حضوری به  ۷ ایستگاه از ۱۴ ایستگاه این مسابقه که در محل برگزاری نمایشگاه مستقر شده بود، مسابقه را انجام و در قرعه‌کشی شرکت داده شدند.
گفتنی است در مراسم قرعه‌کشی برندگان مسابقه ماجراجو که در مصلی تهران برگزار شد، علاوه بر جمعی از شرکت‌کنندگان و خانواده‌هایشان، علی اصغر عینی‌پور معاون فنی و مهندسی ایرانسل و امیر سیاح مدیر بخش رسانه‌های غیراینترنتی نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های نیز حضور داشتند.نظرات غیرفعال است.