کد خبر: 14011

انتقال مکالمه خطوط دائمی همراه اول به تلفن ثابت رایگان شد

سینا: به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انتقال مکالمه از خطوط دائمی همراه­اول به تلفن ثابت کشور تا پایان سال رایگان شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت ۲۲ بهمن ماه، سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای ارائه خدمات بهتر و تماس مقرون به صرفه‌تر در خانواده ۸۹ میلیونی همراه اول و تلفن ثابت، تا پایان سال ۹۲، خدمات انتقال مکالمه به تلفن ثابت برای تمام مشترکین دائمی همراه اول رایگان شد.
مشترکین همراه اول می‌توانند با فعال‌سازی این سرویس در حالات مختلف از قبیل دائم (Divert always)، مشغول بودن خط (when busy)، در دسترس نبودن مشترک (when not reachable)، پاسخگو نبودن مشترک (when no reply) شماره تلفن خود را روی شماره تلفن ثابت مورد نظر، منتقل (Divert) کنند.
این سرویس رایگان، در مواقع ضروری از جمله هنگامی که گوشی تلفن همراه مشترک شارژ ندارد، می‌تواند جذاب و کاربردی باشد.
امکان فعال‌سازی و استفاده از این سرویس برای تمامی مشترکین دائمی همراه اول وجود دارد. همچنین استفاده از این سرویس فقط نیازمند تنظیمات روی گوشی است.
همراه اولی‌ها می‌توانند برای اطلاع از نحوه فعال‌سازی و یا حذف سرویس، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.