کد خبر: 11910

انتخاب همراه اول به عنوان شرکت نوآور

سینا: در پنجمین همایش ملی نوآوری و عدالت اقتصادی که امسال با رویکرد تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی برگزار شد، از همراه اول با اهدا لوح و تندیس ویژه تقدیر شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، در مراسمی که عصر روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه با مشارکت قوه قضائیه، وزارت دادگستری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرکز همایش ­های بین­ المللی صداوسیما برگزار شد، همراه ­اول لوح و تندیس ویژه نوآوری و عدالت اقتصادی دریافت کرد.
در این همایش ملی که با حضور مهندس محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامرضا سعیدی قائم مقام وزیر دادگستری و دکتر سید محمود علوی عضو مجلس خبرگان و جمعی از مسئولان مملکتی برگزار شد، شرکت­ ها و سازمان ­های نوآور معرفی شدند و همراه اول تنها شرکت ارتباطی کشور بود که موفق به دریافت لوح و تندیس ویژه این همایش شد.
در بخشی از این تقدیرنامه خطاب به مدیرعامل همراه اول آمده است: «بر اساس رأی داوران همایش، بدینوسیله از دستاوردها و توفیقات علمی و عملی مجموعه تحت مدیریت جنابعالی، به عنوان یکی از نوآوران برتر سال ۱۳۹۱ کشور، تقدیر می­ شود».نظرات غیرفعال است.