کد خبر: 9075

امکان دسترسی آسان متقاضیان به سرویس‌های خدماتی سازمان‌ها فراهم شد

سینا: شرکت مخابرات استان تهران پروژه واگذاری کدهای خدماتی فون واژه را اول اردیبهشت ماه سال جاری با شعار “نام شما، شماره تلفن شماست” افتتاح می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، محمدرضا بیدخام مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: کدهای خدماتی فون واژه این امکان را برای شرکت‌ها و سازمان ها فراهم می کند تا با انتخاب نام مورد نظر شماره مورد نظر خود را انتخاب کنند.
وی از جمله مزایای قابلیت‌های کدهای خدماتی فون واژه را استفاده از کدهای ۴ تا ۵ رقمی متناسب با نام و شماره بیان کرد و گفت: امکان دایری این گونه کدها در کلیه مناطق شهری وجود دارد و دایری آن در سطح استان تهران امکان پذیر است.
بیدخام با اشاره به اینکه این کدها دسترسی مشترکین و متقاضیان را به سرویس‌های مورد نظر آسان می‌کند، گفت: متقاضیان با تایپ کلمه مورد نظر روی تلفن ثابت و یا همراه، بلافاصله با شماره مورد نظر خود تماس و به خدمات مورد نظر دسترسی می‌یابند به طور مثال مشترکان با تایپ لاتین کلمه مورد نظر خود نظیر تاکسی، بانک، بیمه و غیره می‌توانند از خدمات مورد نظر استفاده کنند.
مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران در زمینه دسته بندی و چگونگی عرضه کدهای خدماتی فون واژه افزود: این کدها در ۴ دسته تقسیم شده و به صورت کدهای معمولی، رند، خاص و خاص رند فون واژه به متقاضیان (شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادها) قابل ارائه است.
وی در پایان گفت: اطلاعات تکمیلی نسبت به چگونگی استفاده از کدهای خدماتی بزودی از طریق سایت WWW.TCT.IR به اطلاع متقاضیان می‌رسد.نظرات غیرفعال است.