کد خبر: 8959

امکان حفظ شماره سیم‌کارت‌ غیرفعال برای مشترکین ایرانسل فراهم شد

سینا: ایرانسل با ارائه “سرویس حفظ شماره” این امکان را در اختیار مشترکین خود قرار داد، تا اگر مشترکی به هر دلیلی از خط ایرانسل خود برای مدتی استفاده نکند، شماره مورد نظر همچنان در مالکیت وی باقی بماند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، از آنجایی که براساس ضوابط این اپراتور تلفن همراه، کلیه سیم‌کارت‌های اعتباری که به مدت ۳ ماه متوالی مورد استفاده قرار نگیرند به حالت تعلیق دائم درآمده و به مالکیت ایرانسل بازگردانده می‌شوند، ایرانسل با ارائه سرویس حفظ شماره، این امکان را به مشترکین خود داده تا در صورت نیاز، شماره مورد نظر خود را در مالکیت خویش حفظ کنند.
براساس این گزارش، در صورتی که مشترکی بنا دارد به هر دلیل برای یک دوره زمانی متوالی بیش از ۳ ماه، از خط ایرانسل خود استفاده نکند اما تمایل دارد تا شماره مورد نظر، همچنان در مالکیت وی باقی بماند، می‌تواند با شماره‌گیری کددستوری #۱*۱۶۰* از خط خود و پس از کسر مبلغ ۱۲۰هزار ریال از اعتبار سیم‌کارت، بعنوان هزینه اشتراک، شماره غیرفعال خود را برای یکسال در مالکیت خویش حفظ کند.
مشترکین در هر زمان می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری #۲*۱۶۰* از خط ایرانسل خود، از باقیمانده دوره استفاده از این سرویس مطلع شوند.نظرات غیرفعال است.