کد خبر: 13644

امکان برقراری تماس ارزان رایتل با چهار کشور همسایه

سینا: روبط عمومی رایتل از انعقاد قراردادی فی مابین اپراتور سوم و شرکت بیستاک خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از رایتل، مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: از این پس مشترکان رایتل می توانند با سیم‌کارت¬های خود و با تعرفه‌های بسیار مناسب با چهار کشور همسایه ارتباط برقرار کنند.
حمید طاهردوست در این ارتباط افزود: تا پیش از انعقاد این قرارداد مشترکان رایتل برای برقراری مکالمه بین‌الملل از دو صفر استفاده می‌کردند که تعرفه‌های مصوب خود را دارا است، اما از این پس مشترکان می¬توانند برای برقراری تماس با کشورهای افغانستان، پاکستان، امارات و عراق با استفاده از شماره گیری ۰۲۰ به جای ۰۰ از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
وی ادامه داد: تعرفه مکالمه از ایران به ازای هر دقیقه، با کشورهای پاکستان ۴۱۰۰ ریال، افغانستان ۶۵۰۰ ریال، امارات ۶۹۹۰ ریال و عراق ۹۹۹۰ ریال است.
رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران  در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.