کد خبر: 11615

امضای قرارداد یک میلیارد دلاری میان آلکاتل لوسنت و ریلاینس هند

سینا: آلکاتل لوسنت قراردادی به مبلغ یک میلیارد دلار جهت مدیریت سرویس با شرکت ارتباطات ریلاینس هند ثبت و امضا کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این قرار داد که بخش‌های شرقی و جنوبی هند را تا سال ۲۰۲۰ تحت پوشش قرار خواهد داد، ادغام شبکه‌های خطوط ارتباطی کابلی و موبایل را نیز شامل می‌شود.
تحت این قرار داد، آلکاتل لوسنت سیستم‌های پشتیبان عملیات (OSS) نسل آینده را نصب و اجرا خواهد کرد و ابزارهای بهینه‌سازی آنی را جهت بهبود عملکرد شبکه در کارکردهای بی‌سیمی، سیمی، راه دور، فیبری و تاسیساتی ریلاینس معرفی می‌کند.
به گفته راجیو سینگ مورالز، رئیس بخش آسیا اقیانوسیه آلکاتل لوسنت، این اتحاد تجاری، توسعه روابط طولانی مدت با ریلاینس و تعهد آلکاتل لوسنت به هند است.
همچنین تمرکز تجدید شده آلکاتل لوسنت بر سرویس‌های مدیریت شده را نشان می‌دهد چراکه این شرکت گزینش وسیع‌تری را در مورد قراردادهای ارزش افزوده بیشتر اعمال می‌کند.
همچنین آلکاتل لوسنت مسوول عملکرد شبکه و کیفیت نهایی سرویس خواهد بود و با ریلاینس جهت شناسایی فرصت‌های معرفی سرویس‌های جدید و گسترش تجارت موجود همکاری خواهد کرد.
توافق میان آلکاتل لوسنت و شرکت ارتباطات ریلاینس اولین قرارداد خط ثابت/ بی‌سیم مشترک در هند و یکی از تنها موارد انگشت شمار در جهان است.نظرات غیرفعال است.