کد خبر: 10078

امروز شاخص سهام مخابرات منفی و شاخص سهام همراه اول مثبت بود

سینا: امروز بهای سهام شرکت مخابرات ایران در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شد و شاخص آن در بازار بورس منفی بود درجالی که سهام همراه اول امروز در بازار فرابورس مثبت خورد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز با ۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۲۱ درصد تغییر منفی به ۲۴۱۸ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۴۰۰ ریال آغاز و با قیمت ۲۴۱۸ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۴۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۳۵۵ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۶۰۵ سهم به ارزش ۳ میلیارد و ۵۶۳ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۷۴۱ ریال با ۱۱۷ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۴٫۸۷ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۱۰ میلیون و ۹۲۲ هزار و ۴۹۹ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام همراه اول با ۴۸۶ ریال افزایش قیمت و ۱٫۰۶ درصد تغییر مثبت به ۴۵ هزار و ۹۵۰ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت امروز ۴۶ هزار ریال و قیمت پایانی آن ۴۵ هزار و ۳۹۲ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۶ هزار و ۴۹۹ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۵ هزار و ۸۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۱۲۴ هزار و ۳۳۴ معامله به ارزش ۵ هزار و ۷۲۱٫۷۴ میلیون ریال با ۴۰ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.