کد خبر: 12068

افزایش دو برابری فروش گوشی‌های هوشمند ZTE

سینا: ZTE اعلام کرد فروش گوشی‌های هوشمند این کمپانی چینی در سال ۲۰۱۲ به بیش از دو برابر افزایش یافت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، رشد قوی تجارت گوشی‌های هوشمند ZTE موجب شد به کاهش فروش محصولات گوشی‌های این کمپانی چینی کمک کند.
رشد فروش گوشی‌های هوشمند همچنین به ZTE کمک کرد تا حاشیه سود ناخالص خود در سا ۲۰۱۲ را به ۱۶٫۸ درصد در بخش ترمینال‌ها برساند که موجب بهود ۱٫۶ درصدی وضعیت تجارت این کمپانی در این بخش در مقایسه با سال گذشته شد.
هی شیو مدیر بخش دستگاه‌های موبایل این کمپانی چینی گفت: ZTE آرزوی تبدیل شدن به رهبر جهانی بازار نسل چهارم تلفن همراه و شکل دادن به آینده گوشی‌های هوشمند را در سر می‌پروراند.
به گفته وی، برای بیزینس ترمینال‌های ZTE سال ۲۰۱۲ سال سوددهی بالا و افزایش حجم فروش بود و تغییرات به سمت کسب ارزش‌های بالاتر در سال ۲۰۱۳ نیز ادامه خواهد داشت.
ZTE موفق شد ۱۵ درصد درآمد کسب شده خود در سال ۲۰۱۲ را از محل فروش گوشی‌های پیشرفته به دست آورد و آقای هی قصد دارد به سهم ۲۵ تا ۳۰ درصدی در سال جاری در این زمینه دست یابد.
او نسل چهارم را کلید آینده ZTE می‌داند و معتقد است توانایی‌های این کمپانی چینی در LTE اعتماد به نفس بالایی به این شرکت برای رقابت بیشتر می‌دهد.نظرات غیرفعال است.